Karanlık Dünya

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
haklısın krds ama server profosyonelce editlendi o yüzden :)[DOUBLEPOST=1426087378,1426087276][/DOUBLEPOST]
w komutu zaten cok kullanılan bir komut deildir hernese Goktug14 skypem emircan.kurtulmaz ekleyiniz[DOUBLEPOST=1426087423][/DOUBLEPOST]
Skypeden benle iletisim kurun emircan.kurtulmaz[DOUBLEPOST=1426087463][/DOUBLEPOST]
peki baska hangi pluginle yapabilirim destek olursan iyi olur bu kadar büyük konustuktan sonra
Skript'ile yapabilirsin rpgitems gecmisde kalmis bir plugin güncel versiyona guncellemeyi bilmiyorsan kullanma bir cok bug ve hata cikarir skript bilgin varsa skript ile yap veya itemlorestats plugini ile

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
anladım skypem emircan.kurtulmazda abi w komutu bu kadar zormu :D
emircan.kurtulmaz
Skript'ile yapabilirsin rpgitems gecmisde kalmis bir plugin güncel versiyona guncellemeyi bilmiyorsan kullanma bir cok bug ve hata cikarir skript bilgin varsa skript ile yap veya itemlorestats plugini ile
anladım saol skript bilgim 0 lorestats ise aslıdna o cok sıkıntılı arastırdımda en iyisi rpgitem

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Mustafa
MinecraftNick:MustafaGamerTR (Skinim Ortacag SKinii)
KacYıllıMcci Yaklaşık 2 yıl
do komutu ? : Do Karşımızdakı Cısımlerın Ozellıklerını Ve Benzerı ŞEylerı Belırtır Ornek (/do Karşısında Siyah GOzlu bir adam vardır
me komutu ? :ME Eylem Belırtır Kolunu Hareket Ettirir VE Benzeri ORnek (/me SAğ Elini SAğ Cebine Atarak Telefonunu çıkarır
ooc komutu ? :oOC OOC Bir Chat Turudur ROlde OLmadıgımız Ve Rol İle İlgili Uyarılarımızı VB Burdan yapabiliriz
ba komutu ? :Bİldiğim Kadarıyla ROl İçersinde (IC Chattan) Bağırmaktır Uzaktakı bır oyuncu ıle Uzak Iletışıme Geçmek İçin Kullanılır
w komutu ? :Daha oncekı rol serverlerde Boyle Bir Komut Gormedım MAalesef :(
f komutu ? :Fısıldar: Yakınımızdakı Bır Oyuncu ıle(IC Chattan) SAğadice Yanımızdakı Bİr Kişinin Duyabilecegı sekılde Rol ORtamı ıle konusmaktır

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Mustafa
MinecraftNick:MustafaGamerTR (Skinim Ortacag SKinii)
KacYıllıMcci Yaklaşık 2 yıl
do komutu ? : Do Karşımızdakı Cısımlerın Ozellıklerını Ve Benzerı ŞEylerı Belırtır Ornek (/do Karşısında Siyah GOzlu bir adam vardır
me komutu ? :ME Eylem Belırtır Kolunu Hareket Ettirir VE Benzeri ORnek (/me SAğ Elini SAğ Cebine Atarak Telefonunu çıkarır
ooc komutu ? :oOC OOC Bir Chat Turudur ROlde OLmadıgımız Ve Rol İle İlgili Uyarılarımızı VB Burdan yapabiliriz
ba komutu ? :Bİldiğim Kadarıyla ROl İçersinde (IC Chattan) Bağırmaktır Uzaktakı bır oyuncu ıle Uzak Iletışıme Geçmek İçin Kullanılır
w komutu ? :Daha oncekı rol serverlerde Boyle Bir Komut Gormedım MAalesef :(
f komutu ? :Fısıldar: Yakınımızdakı Bır Oyuncu ıle(IC Chattan) SAğadice Yanımızdakı Bİr Kişinin Duyabilecegı sekılde Rol ORtamı ıle konusmaktır
skypem emircan.kurtulmaz iletisime gecin[DOUBLEPOST=1426174814,1426174621][/DOUBLEPOST]
Turkce karakterde sıkıntı çıkarıyor bir tek o'nun dışında sıkıntı görmedim kendim sunucumda
krds ben ingiliz server acmaıorum zaten türk yani komutlar fln hernese bilgi icin tesekürler

TheHugoks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"cubukla mesaleye sag tıklarsanız mesale olur" bunun için hangi plugin kullanıyorsunuz veya skript lütfen banada lazım.
dedigim gibi skript kullanma bilgim yok ve pluginde satılıyor linkini kaybettim ama arastırırsan 5tl gibi bir fiyat