Kapandı!

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: beni bilen bilir link (açıklamaya yeter diye düşünüyorum)
Neden Katılmak İstiyorsun: Çevremi genişletirim, birlikte oynayacak daha fazla kişi ile iletişim halinde olurum, sıkıntı vs.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? Bilemem o size bağlı, bir iki sohbet ederiz baktık olmadı tanışmış oluruz

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Tecrübeniz: beni bilen bilir link (açıklamaya yeter diye düşünüyorum)
Neden Katılmak İstiyorsun: Çevremi genişletirim, birlikte oynayacak daha fazla kişi ile iletişim halinde olurum, sıkıntı vs.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? Bilemem o size bağlı, bir iki sohbet ederiz baktık olmadı tanışmış oluruz

Seni malesef ki tanımıyorum ama başvurun kabul edilmiştir. Başvurunu daha düzgün bir şekilde yapabilirdin

Şafak Ata AKGÖZ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: Minecraft oynamaya 1.5.2 sürümünde başladım redstone hakkında pek bilgim olmasada mimarlık konusunda biraz iyiyim.En azından göze kötü görünecek yapılar yapmam.
Neden Katılmak İstiyorsun:Daha önce oynadığım sunucularda pek fazla klanlarla işim olmadı pvpden pek fazla hoşlanmıyorum ki zaten beceremiyorum.Böyle bir grup içinde bulunmayı isterim.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?:Daha önce böyle bir gruba katılmamıştım.Umarım sağlayabilirim.

Not: Skype var.Ben Minecraftı kuzenimle birlikte oynuyorum eğer alımlar devam ediyorsa onu da almanızı rica ediyorum isterseniz o da başvuru formu doldurabilir.
Nick:CaptainXenon Premium Kullaniciyim

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun tecrübeniz:2 yıldır minecraft oynuyorum en az 20 serverde oynadım her serverde adım geçer [wirher] redstone bilgim kuvvetlidir builderliğim iyidir her türlü iksiri yapmayı biliyorum ve eğer end i bulursak xp farm yapabilirim :)
Neden katılmak istiyorsun:böyle kaliteli klanlara girmeyi herzaman severim ve sizinle olmaktan büyük mutluluk duyarım.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?: evet ilk öncelikle şunu belirtiyim asla ihanet içinde olmam ve her serverde girdiğim klana sadece bi kere girerim daha başka klana geçmem ve gereksiz yere kavga çıkarmam ama yok biri şahsıma küfür hakaret ederse o zaman ağzımı açarım skype var :)
kabul edildiniz.

Oyun Tecrübeniz: Minecraft oynamaya 1.5.2 sürümünde başladım redstone hakkında pek bilgim olmasada mimarlık konusunda biraz iyiyim.En azından göze kötü görünecek yapılar yapmam.
Neden Katılmak İstiyorsun:Daha önce oynadığım sunucularda pek fazla klanlarla işim olmadı pvpden pek fazla hoşlanmıyorum ki zaten beceremiyorum.Böyle bir grup içinde bulunmayı isterim.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?:Daha önce böyle bir gruba katılmamıştım.Umarım sağlayabilirim.

Not: Skype var.Ben Minecraftı kuzenimle birlikte oynuyorum eğer alımlar devam ediyorsa onu da almanızı rica ediyorum isterseniz o da başvuru formu doldurabilir.
Nick:CaptainXenon Premium Kullaniciyim
Kabul edildiniz

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: Birçok serverde oynadım (son zamanlarda türk swlere girmiyorum. sonzamanlar da dedipğim premium serverlere girene kadar.)
Neden Katılmak İstiyorsun:eğlence olur zaten şu anda çok sıkılıyorum miecrafttan beni mc'ye döndürebilecek tek şey bu gibi gözüküyor.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? Evett sanırım, çok zor olmayacaktır benim için