KAPALI War | MMORPG | <Özel Moblar> <Nesne Yükseltme> <Görevler> <Yetenekler>

En iyi cevaplar
0
Ayırt Edici Yan Türkçe Görevler,Eşya Geliştirme,Yetenekler Gibi Özellikler Görebilirsin.Açıksacı Çoğu MMORPG Sunucularda Bunlar Bulunmuyor.
Whitelist Ben Eklemeyi Düşünmüyorum Fakat İsteğe Göre Değişebilir..
Biz Türklere Acıyorum hiç MMORPG Oynamayan Kişiler MMORPG Server Kurmaya Çalışıyo MMORPG Büyük Hatta SonuOlmayan Bir Açık Dünyaya Sahip Olmalıdır Görev Sistemi Olmalıdır Fakat O Şekilde Deyil MMORPG Lerde Yetenek Sistemi Öyle Deyildir Ve Hoş Bir Level Sistemi Olmalıdır MMORPG Demek Sizin Oynadığınız MMORPG Ler Deyil Dir Yaratık Kesip Açık Dünyada İtem Düşürürsün Fakat Bir Yaratık Sadece Silah Geliştirmelik İtem Düşürmez Düşük İhtimalle(%1 İle %30 Arası İhtimallerden Söz Ediyorum) Bir Silahta Düşüre Bilir Ayrıca Sınıf diye bir şey Olur Eyer MMORPG Nizin Gerçek Bir MMORPG Olmasını İstiyorsanız Size Tam Olarak Bir MMORPG Anlatımı Yapabilirim Sözlemeniz Yeterli NOT:Laf Atışmaya Gelmedim Yardım Etmeye Geldin Buna Göre Cevap Verin!

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biz Türklere Acıyorum hiç MMORPG Oynamayan Kişiler MMORPG Server Kurmaya Çalışıyo MMORPG Büyük Hatta SonuOlmayan Bir Açık Dünyaya Sahip Olmalıdır Görev Sistemi Olmalıdır Fakat O Şekilde Deyil MMORPG Lerde Yetenek Sistemi Öyle Deyildir Ve Hoş Bir Level Sistemi Olmalıdır MMORPG Demek Sizin Oynadığınız MMORPG Ler Deyil Dir Yaratık Kesip Açık Dünyada İtem Düşürürsün Fakat Bir Yaratık Sadece Silah Geliştirmelik İtem Düşürmez Düşük İhtimalle(%1 İle %30 Arası İhtimallerden Söz Ediyorum) Bir Silahta Düşüre Bilir Ayrıca Sınıf diye bir şey Olur Eyer MMORPG Nizin Gerçek Bir MMORPG Olmasını İstiyorsanız Size Tam Olarak Bir MMORPG Anlatımı Yapabilirim Sözlemeniz Yeterli NOT:Laf Atışmaya Gelmedim Yardım Etmeye Geldin Buna Göre Cevap Verin!
Kardeşim Dediklerine Uygun Sistemler Kurmaya Çalışıyorum Gayet Güzel Bir Seviye Sistemi Moblara Göre Tecrübe Kılıç vs. %'li ihtimaller,Sınıf Sistemide Bulunmakta Bu Sınıflara Özel Yeteneklerde Bulunmaktadır..
Ben O Mesajımda Türk Sunucularında MMORPG Sunucuları Kurup Bu Sistemlerin İyi Olmadığını Söylemeye Çalıştım MMORPG de Bunlar Bulunmaz Demek İstemedim
Düşüncelerini Düzgünce Söylediğin İçinde Teşekkür Ederim

espentosberk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server ne zaman açılıcak acaba kayıt yaptırmamız gerekiyor mu ?

En iyi cevaplar
0
Kardeşim Dediklerine Uygun Sistemler Kurmaya Çalışıyorum Gayet Güzel Bir Seviye Sistemi Moblara Göre Tecrübe Kılıç vs. %'li ihtimaller,Sınıf Sistemide Bulunmakta Bu Sınıflara Özel Yeteneklerde Bulunmaktadır..
Ben O Mesajımda Türk Sunucularında MMORPG Sunucuları Kurup Bu Sistemlerin İyi Olmadığını Söylemeye Çalıştım MMORPG de Bunlar Bulunmaz Demek İstemedim
Düşüncelerini Düzgünce Söylediğin İçinde Teşekkür Ederim
Bende Çoğu İnsanın Aksine Düzgünce Cevap Verdiğin İçin Teşehkür Ederim

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildim Çok Kötü İlgilenecek Bir Arkadaşımda Yok Ya Bir Alım Yapacağım Ya da Elimden Geldiğince Güzel Göstermeye Çalışacağım..
melih343 birçok serverde builder olmuşluğum var build konusunda yardımcı olabilirim

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@melih343 server ne zaman açılcak tahmini bi tarih varmı? birde sistemlerle ilgili video yada ss atabilirmisin konuya

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün Açmayı Düşnüyorum Arkadaşla Yogun Çalışıyoruz Fakat Büyük İhtimal Yarın Hİzmete Sunarız

Bugün Açmayı Düşnüyorum Arkadaşla Yogun Çalışıyoruz Fakat Büyük İhtimal Yarın Hİzmete Sunarız
ne kadarda hızlı birisiniz :D skype verebilirmisin bazı şeyleri sormak istiyorumda