KANAL AÇTIM DESTEKLERİNİZİ bekliyorum dal içeriye

emirpcpro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
MERRRHABA ARKADAŞLAR BEN EMİRsdasdsa (soy adı boşver ) 1 hafta evvel bir kanal açtım ve 4 video yükledim şu an 4 abonem var izleyici kitlesini büyütmek için konu açtım genellikle minecraft korku mapleri / Nasıl Yapılır videoları ( pcdeki bir sorun vs vs ) ve / cezalı 2 player oyunlar ( android ) vs vs kanalıma mutlaka göz geçirin gönlünüzden koparsa abone ol abiliriniz : D ve tüm videolarım montajlı ve facecamli olucaktır kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCuZbH-P-SU6-gY5cfZmB-PQ

Son düzenleme:

emirpcpro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
LÜTFEN YAŞA ÖNEM VERMEYELİM : (((

ÇOK ÜZÜLÜYORUM SADECE SESİM İNCE BAYRAM BİTİNCE SNOPY RAMPAGE SN-R2 alacağım sesim mükemmel olacak ama yinede kanalıma baktığınız iiçn saolun

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de yaşa pek önem vermem fakat bu harbiden kanal için küçük bir yaş. Bence biraz daha şöyle 3-4 yıl daha bekle ve o şekilde kanal aç. Ayrıca bu forumdan kanala destek bekleme. Ben kanalımı paylaştım, kanalım 74 video 73 abone. Buraya açmadan önce 69 aboneydi o 4 aboneye çok teşekkürler fakat etkisi hiç olmadı. 2 hafta falan olmuştur konuyu açalı. Milletin kanal 30 video 1000 abone biz video sayısından az aboneye sahibiz. Kısacası burdan destek bekleme.

emirpcpro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama konuyu yanlış anlamıssın ben izleyici kitlem artsın insanlar beni tanısın diye yazdım abone kasmak gibi bi amacım yok : (((

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim hemen girip abonen oluyorum. destek olmalıyız her zaman. birlikten kuvvet doğar. yolun açık olsun şimdiden..