Kaldırıldı.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
Öncelikle Sizin memnuniyetinizin göz önünde bulundurulması
Yönetici Kadromuzun Tamamen Bilgili ve Olgun Olması
Sadece Bize Ait Eventlerimiz vs.
Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Yükselmemizi Hedeflememiz
KENDİ TANITIM KONUMDAN ALINTI OLAN KISMIN KALDIRILMASINI EMREDİYORUM...

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
Öncelikle Sizin memnuniyetinizin göz önünde bulundurulması
Yönetici Kadromuzun Tamamen Bilgili ve Olgun Olması
Sadece Bize Ait Eventlerimiz vs.
Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Yükselmemizi Hedeflememiz
KENDİ TANITIM KONUMDAN ALINTI OLAN KISMIN KALDIRILMASINI EMREDİYORUM...
Bunlar her serverde olması gereken şeyler değilmi başka konularda görüyosan bu normaldir :D

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar her serverde olması gereken şeyler değilmi başka konularda görüyosan bu normaldir :D
Harfi harfine alıntı yapılıyorsa olması gereken değil alıntı yapılan olur. Bu kuraldır.
Yazılar ilk https://forum.gamer.com.tr/konu/turkserverx-factions-Çağı-başlatan-server-1-7-2.176469/ bu konuda ben tarafından yazıldı. Yeni projemi bugün devreye sokuyorum. O yüzden kaldırılması emirdir. Emir verme sebebimde bana ait olmasıdır. Bana ait olan şeye istediğim yaptırımı üstünde yaptırırım, buda emire girer.

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harfi harfine alıntı yapılıyorsa olması gereken değil alıntı yapılan olur. Bu kuraldır.
Yazılar ilk https://forum.gamer.com.tr/konu/turkserverx-factions-Çağı-başlatan-server-1-7-2.176469/ bu konuda ben tarafından yazıldı. Yeni projemi bugün devreye sokuyorum. O yüzden kaldırılması emirdir. Emir verme sebebimde bana ait olmasıdır. Bana ait olan şeye istediğim yaptırımı üstünde yaptırırım, buda emire girer.
Kaldırmasınlar bence kaldırmıycaklar da sen başkaların konusunda yapıyorsun bikaç serverde de görmüştüm bunları yani emir etmen pek işe yaramaz

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaldırmasınlar bence kaldırmıycaklar da sen başkaların konusunda yapıyorsun bikaç serverde de görmüştüm bunları yani emir etmen pek işe yaramaz
Ben kimsenin konusundan alıntı yapmam, özgün hazırlarım. Tanıtım konusu bu izin alınması şart ve şart, kesinlikle şart. Bana ait olanı kaldırmama bir durumu kimsenin olamaz. Bu büyük bir iş olsa, örnekleme ile anlatacak olursak, geçen arkadaşım wallpaper yapmıştı bunun sonucunda bir gazete firması izinsiz alıp gazetede basmıştı ve tazminat davası açıp davanın sonuçlanması beklemekte. Bu tür bir şey olsa sürüm sürüm süründürürüm. Kimse kaldırmama veyahutta tepki göstermesi söz konusu bile olamaz, olmamaktadır.
[DOUBLEPOST=1407763702,1407763404][/DOUBLEPOST]
Konumun tarihine bak ve başka konuların tarihine bak. Bu yazının görüldüğü en eski tarihtir. Çünkü ben ilk açtıktan itibaren görenler kopyaladı. Çünkü Elmas Ödüllü Sunucu ödülüne sahip olan tek konu bendim ve onlarda alıntı yaparak ödül alabileceklerini zanneden konulardı.

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni Bosslar Gelmiş ? :D Kaptan,Kral,Herobrine :D[DOUBLEPOST=1407923493,1407850424][/DOUBLEPOST]P6 Çıkıyor Galiba :D Kurucu Bossdan :D[DOUBLEPOST=1407934926][/DOUBLEPOST]Güncelleme yetkim varmı :D[DOUBLEPOST=1407938636][/DOUBLEPOST]Altın para ile alınan sistem yapılmış :D artık her bossu kesince set düşmücek kupon gibi bir şey düşücek onlarla set alıcaksınız süper olmuş :D

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[WinterNetwork Gelişmeler]
*Bosslardan P5 - P4 Set Yerine Para Düşüyor Bunları Biriktirip Setler Alabilirsiniz.
*Bossların gücü ve canları düşürüldü.
*Yenilikler her geçen gün artıyor
*Servere bekliyoruz :D
[DOUBLEPOST=1408041615,1408007973][/DOUBLEPOST]Konu baştan aşağı yenilenmiştir Servere bekliyoruz

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Yanlış yerde değilmi :S Hub serveri faction sunucular bölümünde tanıtmışsın

CrawLin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok güzel server tavsiye ediyorum boss sistemi felan ben sevdiysem güzeldir :D
-supercalu

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel server tavsiye ediyorum boss sistemi felan ben sevdiysem güzeldir :D
-supercalu
Teşekkürler ...[DOUBLEPOST=1408102956,1408102808][/DOUBLEPOST]
WinterNetwork Genel Af Duyurusu
Aftan Yararlanamayacaklar
Serveri Kötülüyenler
Kurucuya Küfür Edenler

Reklam Yapanlar
Dolandırıcılık Yapanlar Haricinde Banlar Kalkmıştır

+40 Taki Dev Evente Herkes Davetlidir

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundaki Adım : ibrahim19
Rehberim Güzel Sw HerZaman Güncellenen Bir Sunucu Bana Göre Rakip Tanımaz Bu Yorumu Gören herkes Servere Girsin Bence
Kapanmaz Emekleriniz Boşa Gitmez Her Server Kapanır Bu Kapanmaz Uzun Zamandan Beri Oynuyorum 1-2 Ay Ara Vermiştim
Yenilikler Gelmiş İtemlerim Duruyo Swde Sıkıntı Yoktu Haylada Yenilemeye Devam Ediyolar Bunlara Tek bir şey Söylenir HeLLaLL

Play.WinterNW.com

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyundaki Adım : ibrahim19
Rehberim Güzel Sw HerZaman Güncellenen Bir Sunucu Bana Göre Rakip Tanımaz Bu Yorumu Gören herkes Servere Girsin Bence
Kapanmaz Emekleriniz Boşa Gitmez Her Server Kapanır Bu Kapanmaz Uzun Zamandan Beri Oynuyorum 1-2 Ay Ara Vermiştim
Yenilikler Gelmiş İtemlerim Duruyo Swde Sıkıntı Yoktu Haylada Yenilemeye Devam Ediyolar Bunlara Tek bir şey Söylenir HeLLaLL

Play.WinterNW.com
Teşekkürler Servere Herkesi Bekliyoruz[DOUBLEPOST=1408106570,1408103584][/DOUBLEPOST]Pazar2 açılmıştır yoğun istek üzerine[DOUBLEPOST=1408127074][/DOUBLEPOST]Çökme sorunu giderilmiştir avatar survival açılmıştır[DOUBLEPOST=1408132051][/DOUBLEPOST]Yenilikler;
Her Bossa Ayrı Yerler Yapıldı
Çakma JGRedTeam gibi oldu :D
Warp firavun
Warp Lanetliköy
Warp golemvadisi Eklendi
[DOUBLEPOST=1408179267][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1408183358][/DOUBLEPOST]Örümcek Zindanı Eklendi Kurt Köyü Ekleniyor