Kaç kere dicez.(adminler baksın)

kartephis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakın bayadır foruma girmiyodum ve bir gün tekrar girersim geldi.Sonra forumun değiştini gördüm gayette güzel olmuştu.Ancak minecraft türk sunucularına geldiğimde her konuda hamachi sunucuları vardı bende bu ne lan dedim geri baktım ''hayır doğru yere girmişim'' diyip geri girdim ama resmen hamachi sunucularından başka sunucu yok,olsada kapalı.

Adminler lütfen bu soruna bi çözüm bulun.

ayrıca sanıyorsam yanlış yere açmış deilim çünkü bu sorun burayla ilgili.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
forum hakkındaki sorunlarını resepsiyon bölümüne yazman yeterli

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunun için konu açman gerekmiyor. "Rapor Et" butonu boşuna yapılmamış.

kartephis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
offf kafanız güzel sizin ben konuda belirtiyom sorunu siz hala mesaj kasma amaçlı yanlış yere koyulmuş dionuz

clawlinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarımız haklı Rapor et butonu Boşuna yapılmamış o tuş ile kolayca rapor edebilirsin bütün server konularını ve konu kirliliği az olur adminlerimizin dediği gibi :)

kartephis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abicim bi düşün rapor etsek ne olucak hatta server kısmında adminin konusu var umursayan yok adamlar inadına inadına açıyolar raport etçek bi admin varmı her gördüğümü raport ediyim ?.Adamlar işi biliyo abi türk sunucuları yerine daha çok bakan olduğunu için buraya açıyolar konuları sonra bnde sövüyom

clawlinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizde şikayetçi değiliz diyemeyiz bu duruma ama ne yapacaksın işte Bence Yeni Bi Sistem Gelsin Konuyu açınca adminler kontrol etsin sonra yayınlasın uygunsa ama öylede çok zor olur ama başka çözüm yolu yok Bekleyeceğiz :)