K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Hangi paket size daha çok hitap ediyor_

• Kullanılan toplam oy
    233

Mert u

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2gb rem 32 java bi türlü çalışmıyo 1 gb rem bat dosyasıda yaptım nolur yardım edin kasanın minisini çıkartırsanız sevinirim

kramnik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gregtech'te benim yaptığım bronz steamle çalışan makinelerde makineyi gerekeni koyuyorum 1 tane yapıyor ama 2.yi yapmıyor.Anca wrenchle alıp koyunca çalışıyor.Çözümü var mıdır?

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gregtech'te benim yaptığım bronz steamle çalışan makinelerde makineyi gerekeni koyuyorum 1 tane yapıyor ama 2.yi yapmıyor.Anca wrenchle alıp koyunca çalışıyor.Çözümü var mıdır?
arkadaki egzoz çıkışının tamamen açık olduğuna emin misin (o delikli kısım egzoz)

Pushy35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım hiçbir zaman techinc hariç mod paketi oynayamayacağım böyle bir hata verdi :(

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sanırım hiçbir zaman techinc hariç mod paketi oynayamayacağım böyle bir hata verdi :(

Bu linkden videoyu izleyebilirsin Türkçe olarak buldum . Ama şöyle bir sorun var minecraft'a 512mb ram yeter ama modlu olunca en az 2 Gb gibi bir rakam var kaç gb ram vermek istiyorsan -Xmx512M yerine 1 GB için -Xmx1024M 2GB için -Xmx2048M ... şeklinde gidiyor.

Pushy35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bu linkden videoyu izleyebilirsin Türkçe olarak buldum . Ama şöyle bir sorun var minecraft'a 512mb ram yeter ama modlu olunca en az 2 Gb gibi bir rakam var kaç gb ram vermek istiyorsan -Xmx512M yerine 1 GB için -Xmx1024M 2GB için -Xmx2048M ... şeklinde gidiyor.
Dediklerinizi yaptım şimdi girmeyi denicem inşallah olur
Evet o sorun vermiyor fakat play e basınca gene play basma ekranına atıyor :(
Edit : bunu çözdüm şimdide crash verdi yok abi duş da almıştım ama ne oluyor böyle :D

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizi yaptım şimdi girmeyi denicem inşallah olur
Evet o sorun vermiyor fakat play e basınca gene play basma ekranına atıyor :(
Edit : bunu çözdüm şimdide crash verdi yok abi duş da almıştım ama ne oluyor böyle :D
Ne gibi bir hata alıyorsun crash log varsa bi siteye at sonra link at bakalım ne gibi bi hata alıyorsun

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurulum belgemizin sonunda birkaç soru var. Teknik destek konusunda yardımcı olabilmemiz için o soruları yanıtlaman bizim işimizi kolaylaştıracaktır.

Minecraft sürümünüz nedir?
Minecraft sürümünüz orijinal mi?
Java sürümünüz nedir?
Java sürümünüz hangi dilde?
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi?
Kullandığınız işletim sistemi nedir?
İşletim sistemi diliniz nedir?
Kullandığınız mod paketi nedir?
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?
Kullandığınız java parametreleri nelerdir?
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız?

Bunlardan bazıları hakkında önemli birkaç bilgi vermem lazım: Bazı modlar korsan launcherlarda problemli çalışabiliyor, birkaç mod (henüz hangileri olduklarını tam belirleyemedik) sadece 64bit üzerinde çalışacak şekilde derlenmiş. O yüzden de 32bit işletim sistemlerinde ya da 64bit java kurulu olmayan 64bit sistemlerde çalışmıyor. İşletim sistemi dili sorunu da kurulum belgemizde attığımız JVM argümanları ile çözülen bir problem.
Ayrıca çökme raporunu gönderirken ekran görüntüsü yerine tüm mentin kopyalanması daha iyi olur. Çünkü ekran görüntüsüne sığmayan detaylar mevcut.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Abi ben cracklide denedim açıldı :D
Saol çok güzel mod paketi yapmışsın serverde beklerim senden.

Pushy35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.4
Evet
java 7 update 51 ( sanırım soruyu anlamadım ve cevaplayamadım )
Bilmiyorum
64
Windows 8
Türkçe ( farklı yapamıyorum )
Kasa Masochist
Bilmiyorum
1.3.8
doğru yanıtladığımı düşünerek yazıyorum

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Abi yeni sürüm yaparsan Tinker's Construct,Thermal Expension ve OpenBlock eklermisin ?
Bu arada benle birlikte KASA Softcore oynayacak varmı ?

Son düzenleme: