JusticeWhip -Oylamalı / SurvivalGames Tanıtımı

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O İmgur benim temel Mimarilerim değil ki öylesine yapıp koydum fotoğrafları denemek için hani acaba buradamı paylaşsam resimlerimi diye ama vazgeçtim sonradan. PlanetMinecraft hesabı açmaya çalıştım. Herşeyim doğru olmasına rağmen yanlış diyip kayıt ettirmiyordu. Bu benim hatam değil.
Planet minecraft'a anliyor sen hala anlamadin be.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Evet şimdi abi ilan edildim :D

"Ayrıca World Edit kullanmayan adam gibi bir mimar takımı gösterir misin bana??" Ben ^_^. Life o zaman Aileyi işe katanlara acıyorsan kattırmayacaksın kardeşim bu benim elimde olan bir şey değil. Ben Ronin'e göre hep haksızım..
O saygı duyduğunuz mimarların hepsi we kullanıyor. Senin de pek adam akıllı bir mimar olduğunu söyleyemem. Önce adamın emeğine laf eden sensin. Bu tartışma başlatmaktır. Cevabını da verdiler. Gereksiz tantana yapma burada. Haksızsın.

-Bir Ronin Yalakası

L

LifeTaker

Ziyaretçi
O_O
[DOUBLEPOST=1412672128,1412672060][/DOUBLEPOST]
Ben emeğe laf etmedim ki? Sadece konuda bu Eklenti'yi ben kodladım gibi bir anlam yarattım, bir baktım mesajlarda biraz garip olunca "Bu Eklenti'yi sen kodlamadın ki?" diye bir mesaj yazdım. Bu bana bulaşanlar neden nefret ettiğim insanlar?
Ben onu eleştirmedin bak hala onda ısrar ediyorsun küfür etmeni eleştirdim..

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu eklenti. Ayrı ayrı sunucu kurmak isteyenler için :) O yüzden Spigot'da ama bu Eklenti tek bir sunucuya kurulabilir ve tamamen hayallerimiz de olan Eklenti'dir ama siz Türkler biraz beleşci değilde Bukkit.org'a girip, Arama kısmına Survival Games yazsanız hemen bu konuda ki Eklenti'yi bulursunuz :D
"Bu Eklenti'yi sen kodlamadın ki?" diye bir mesaj yazdım.

Ciddimisin ?

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
O_O
[DOUBLEPOST=1412672128,1412672060][/DOUBLEPOST]
Ben emeğe laf etmedim ki? Sadece konuda bu Eklenti'yi ben kodladım gibi bir anlam yarattım, bir baktım mesajlarda biraz garip olunca "Bu Eklenti'yi sen kodlamadın ki?" diye bir mesaj yazdım. Bu bana bulaşanlar neden nefret ettiğim insanlar?
Biri bana karşı hep haklı çıksa, beni madara etse ben de ondan nefret ederim.

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi hepsi şumu "Siz Türkler biraz beleşci değilde Bukkit.org'a girip, Arama kısmına Survival Games yazsanız hemen bu konuda ki Eklenti'yi bulursunuz." Ne ağır konuşmuşum be.. Ama sonradan yazılan mesajlara bakarsanız millet bulmuş bile Eklenti'yi ne iyilik meleğiyim be ^_^
Bana batan bir şey mi var peki ? İsteyen kullansın kullanmasın.

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
e
şu an Mimari yapmıyorum Eklenti editliyorum. Çok güzel bir işmişte sizlerle uğraşınca stres atıyorum İngilizce eklentileri Türkçe görmek hoşuma gidiyor. Sağolsun TheLegend yardımcı oldu biraz konularıyla.[DOUBLEPOST=1412672437,1412672405][/DOUBLEPOST]
İşte kardeş. Konu bu; Bundan dolayı kavga çıktı. Hep böyle olur zaten Ronin ne güne duruyor.
Sen onu bunu bırak beni sunucuna sok gezeyim.JusticeWhips nickim ekle ip ver bir şey yap.Cok konusma Massiveye felan attigin lafları unutmuyoz.(Beni ilgilendirmiyor) Merak ettim nasil basarıyorsun.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
e

Sen onu bunu bırak beni sunucuna sok gezeyim.JusticeWhips nickim ekle ip ver bir şey yap.Cok konusma Massiveye felan attigin lafları unutmuyoz.(Beni ilgilendirmiyor) Merak ettim nasil basarıyorsun.
Başaramıyor ki. Bunlar hep kurusıkı.[DOUBLEPOST=1412672900,1412672731][/DOUBLEPOST]Neyse ben gideyim, craft_man gelmeden sdgagsg

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelim konu tartışma yüzünden arşive gidecek.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
@Iskefiyeli01 Lütfen artık beni anladığını söyle :D[DOUBLEPOST=1412674107,1412674067][/DOUBLEPOST]
Forumda haydutlar geziyor da bir isim mi yasak :) Adam sordu bende cevapladım. Hani kuralları ihlal etmedim karşim.
Ya ben belli bir tarafı desteklemiyorum, o an kimi haklı görürsem o tarafa geçiyorum.