JuniorCraft.batihost.net|Yeni Build|Hologram chat|Random Tp|0 Hile|Jackpot|Metin Taşı|Kelime oyunu|Kafa Düşme|Sanal Market-Büyü|

GELİYOMUSUNUZ GENÇLER VE KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER

• evet

Kullanılan: 2 66.7%
  • hayır

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

IsmailDumanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
juniorcraft.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8.x-1.13
Sunucu Slotu
sınırsız
Sunucu Türü
Opskyblock+Faction
150258
2020-03-18_03.38.55.png
2020-03-18_03.37.52.png
2020-03-18_03.35.48.png
2020-03-18_03.35.23.png
2020-03-18_03.39.40.png
2020-03-18_03.35.03.png

FACTİON SERVER SİSTEMLERİMİZ

Sanal Büyü+Market

Metin Taşı

Hologram Yazı

Kafa Düşme

Random Tp

Kelime oyunu

Boss Sistemi

güvenli takas sistemi

item kırınca envanterine gelme sistemi

rütbe sistemi

rütbe hammadde

0 hile ve jackpot
EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ SİSTEMLERİ DİSCORD SUNUCUMUZA GELİP İSTEK KANALINDA ÖNEREBİLİRSİNİZ: discord/uRcM3KT

60YARDMAGNUM

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Nerden başlasam bilmiyorum server bozdu çünkü.
Yıllardır faction oynuyorum ve bu hayatımda gördüğüm en iyi serverken birden düşüşe geçti neden mi?
1)BaşRehber olarak max 14 yaşındaki bir bebeyi koltuğa oturtmuşsunuz ve bana durduk yere mute atıyor ne zaman açılsa bir daha mute yiyorum,
2)Sunucu hilesiz dediniz ama sunucudan biri nuker açtığı zaman bunu size bildirdiğim zaman bana nuker serbest dediniz
3)BaşRehberiniz daha bir çocuk ve onun klanındaki 'nuker açan oyuncuya' nuker dediğim zaman üstüne vazife olmayan işlere bulaşma dedi (bunun bile ssini attım)
4)BaşRehberinizin klanındaki 'GhostTeam' yani diğer deyişle 'nuker açan oyuncu' ben her swye girdiğim zaman off yine geldi bu, aa tıs geldi diyor ve BaşRehberiniz bunu direk sohbetten siliyor
YANİ SERVERİ KOCA BİR ÇÖP YAPTINIZ
KYGCEG-Yetkiyi boş yere kullanan bir rehber
kouyaler-KYGCEG'in kolları altına sığınan hileci bir çocuk
Bana çocuk için bir hafta ban dediler yaklaşık 6 yıldır oynadığım faction hayatıma bu serverle beraber son veriyorum
KYGCEG'e yetkin var diye kendini herkesten üstün görüyorsun dediğim için egosuna yenik düşerek beni muteledi cevap vermeye bile çalışmadı yani direk mute yedim
-rep başarısız server

Son düzenleme: