John Nerde ? Adv Map Çıktı !

Güzel Mi ?

• Evet

Kullanılan: 18 81.8%
  • Hayır

Kullanılan: 4 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    22

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasma Değilde Diğer Maplarda Kazma Sorunu Oluyordu W.G Biliyorum Ama Fazla Uğraşacak Zamanım Olmadı Ve Sizlere Sundum.

istersen sana map yapımında yardımcı olabilrim caga avantureyi biliyosundur oranın bir numaralı üysiyim istersen senle ikmiz bişeyler yapabiliriz (map olarak :D) ee nediyorsun ancak benim hamachide bir sorun var sen kuracaksan bu mesajıma cevap yaz hamachin i verebilirsin ben girerim hemen.

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam seni anlıyorum ama sana söyleyeyim bir beğeniyi hor görmeyin yazmamışsın beğenmeyene haram olsun yazmışsın -1 Sen nasıl bi insansın!

Hakkımı Arıyorum Yanlıi bir şey Mi ? ![DOUBLEPOST=1372614106,1372614043][/DOUBLEPOST]
istersen sana map yapımında yardımcı olabilrim caga avantureyi biliyosundur oranın bir numaralı üysiyim istersen senle ikmiz bişeyler yapabiliriz (map olarak :sırıtmak:) ee nediyorsun ancak benim hamachide bir sorun var sen kuracaksan bu mesajıma cevap yaz hamachin i verebilirsin ben girerim hemen.

K.B Hamachi Kullanmıyorum :D Sende Kullanma PCye Zarar Veriyor...

UygarYildiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence bilgisayarda geçirdiğin zamanı kitap okuyara geçirseymişsin daha iyi olurmuş.

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
böyle bi map hayatımda görmedim acayip alakasız ayrıca çocuu nası alcaz alınmıyo :D

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Pushy35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Almana Ne Gerek Var :sırıtmak: Bulduğunda Zaten Kurtarmış Oluyorsun :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372862501,1372862404][/DOUBLEPOST]

Kitap Okumayı Sevmiyorum.

Kitap okumak sevilmez mi :(
Kitap okumasan bile dergi falan oku

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş aslında map hakkında görüşümü söylemeyeceğim ama dosya.tc ye dosya upload etmeni tavsiye etmem çünkü upload ettiğin dosya en az 2 hafta dayanıyor :( MediaFire tavsiye ediyorum sadece kaydol ve oradan upload et :) :)

Mega . co . nz daha iyi bence ama tanınmaya ihtiyacı var.