John Nerde ? Adv Map Çıktı !

Güzel Mi ?

• Evet

Kullanılan: 18 81.8%
  • Hayır

Kullanılan: 4 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    22

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
John Nerde ?
Merhaba Arkadaşlar Size Bugün Yaptığım Güze Bir ADV (Adventure) Map'i Sunacağım...
Umarım Beğenirsiniz Lütfen Beğendim Butonuna Basın :)

Hikaye​
John Adında Bir Çocuk Saklambaç Oynarken Kayboluyor Ve Bu Çocuğu Bulmak İçin Yola Çıkan Steve Onu Bulup Getirme Peşine Düşerken Zorlu Görevlerle Karşılarşır...
Video:
Resimler:

Resimler Bunlar Gerisinide Siz Görün...
İyi Günler.
ßy Jimario[DOUBLEPOST=1370793998,1370793380][/DOUBLEPOST]Güncel...

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bitirmem 3 dk mi aldi ve o 3 dk mi geri istiyorum. FUCK OFF -1

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dümdüz yere haritamı olur ? tamam emeğe saygı ama biraz özentisiz olmuş. Ama köy tasarımın hoşuma gitti :)[DOUBLEPOST=1370804516,1370803810][/DOUBLEPOST]ben john'nu bulduğumda onu öldürdüm :D

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dümdüz yere haritamı olur ? tamam emeğe saygı ama biraz özentisiz olmuş. Ama köy tasarımın hoşuma gitti :)[DOUBLEPOST=1370804516,1370803810][/DOUBLEPOST]ben john'nu bulduğumda onu öldürdüm :sırıtmak:

Ahhahha Bende Olsam Bende Öldürürdüm :D Köy İçin Sağol :D[DOUBLEPOST=1370805911][/DOUBLEPOST]
bitirmem 3 dk mi aldi ve o 3 dk mi geri istiyorum. FUCK OFF -1

Senin 3dkana Başları Ha Yürü Git Ağzımı Açtırtma !

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
John'nun kaybolduğu orman slenderman oyunu gibi olmuş ondan biraz korktum gece gezinmeye ordan cidden korktum ondan aydınlıkta gittim :D

IAugustin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş aslında map hakkında görüşümü söylemeyeceğim ama dosya.tc ye dosya upload etmeni tavsiye etmem çünkü upload ettiğin dosya en az 2 hafta dayanıyor :( MediaFire tavsiye ediyorum sadece kaydol ve oradan upload et :) :)

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
John'nun kaybolduğu orman slenderman oyunu gibi olmuş ondan biraz korktum gece gezinmeye ordan cidden korktum ondan aydınlıkta gittim :sırıtmak:

Ahahhahahh İyi İyi Sorun Değil :D :D[DOUBLEPOST=1370848913,1370848579][/DOUBLEPOST]
Kardeş aslında map hakkında görüşümü söylemeyeceğim ama dosya.tc ye dosya upload etmeni tavsiye etmem çünkü upload ettiğin dosya en az 2 hafta dayanıyor :( MediaFire tavsiye ediyorum sadece kaydol ve oradan upload et :) :)

Tamam Kardeşim Alternatif Link Diye Eklerim... Sağol Öneri İçin :)