[istek]viplere Özel Market Nasıl Yapılır

BlackShooter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben viplere özel market yapmak istiyorum fakat adamlar oraya nasıl girecek warp olarak kaydetsem herkes girer sadece viplerin görmesini nasıl sağlayabilirim birde op'um ama adamın sandigina kirmadan bakamiyorum

BlackShooter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen sandığı kırmadan bakamıyorum tabelayı kırıyorum daha sonra bakıyorum öteki türlü bu sandığı açmana yetki yok diyor da vipmarket nası olacak

BlackShooter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi plugin vardı sanırım yeni dünya oluşturmak için ama portalı nasıl yapacağım o sorun

İchigo-san

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Group Mangerden Warpı Ayarla Mesela Warp Markete gitmek için adam Warp market yaziyo ışınlanuyorsunuz diyor Ama vİPmARKET DİYİNce adama
Bilmemnesi persimons mudur nedir :p onu söylüyor bunu GroupMangerde nAyarla Galiba Şoyle oluyor groupmangerde vip kısmında essentinials.warp.vipmarket yaz sadece vipler gidebilit (Galiba bir kesinlik söylemiyorum)

BlackShooter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Group Mangerden Warpı Ayarla Mesela Warp Markete gitmek için adam Warp market yaziyo ışınlanuyorsunuz diyor Ama vİPmARKET DİYİNce adama
Bilmemnesi persimons mudur nedir :p onu söylüyor bunu GroupMangerde nAyarla Galiba Şoyle oluyor groupmangerde vip kısmında essentinials.warp.vipmarket yaz sadece vipler gidebilit (Galiba bir kesinlik söylemiyorum)
deneyeceğim sağol

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben bunu bir kaç yerde daha anlatmıştım keşke biraz araştırsaydın ama sorun değil zaman bol:
Önce essentials configinden per-warp-permisssion u true yap.
Sonra GroupManager den groups.yml yi aç ve default daki "essentials.warp" yarine essentials.warps.<warpismi> yazman gerekiyor ama vipmarket dışındaki her warpı (Ya da hangilerine gimesini istiyorsan) yazman gerekiyor.
Bundan sonra viplere deafult a eklediğin warpları ve sadece viplerin gitmesini istediğin warp ları vipmarket ile birlikte ekle.
Not: Bunu ayarlayabilmek için GroupMAnager edn başkahiç bir permisssion plugini kullanmaman egrekiyor.
Not2: Bunu ayarlayabilmen için Essentials den başka bir warp plugini kullanamman gerekiyor.

Yararı olursa bir beğeni yeter.

BlackShooter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bunu bir kaç yerde daha anlatmıştım keşke biraz araştırsaydın ama sorun değil zaman bol:
Önce essentials configinden per-warp-permisssion u true yap.
Sonra GroupManager den groups.yml yi aç ve default daki "essentials.warp" yarine essentials.warps.<warpismi> yazman gerekiyor ama vipmarket dışındaki her warpı (Ya da hangilerine gimesini istiyorsan) yazman gerekiyor.
Bundan sonra viplere deafult a eklediğin warpları ve sadece viplerin gitmesini istediğin warp ları vipmarket ile birlikte ekle.
Not: Bunu ayarlayabilmek için GroupMAnager edn başkahiç bir permisssion plugini kullanmaman egrekiyor.
Not2: Bunu ayarlayabilmen için Essentials den başka bir warp plugini kullanamman gerekiyor.

Yararı olursa bir beğeni yeter.

tamam biraz zor olacak ama sadece vipmarketi görmemeisini sağlamak için bir yol yok mu ?[DOUBLEPOST=1370676854,1370676735][/DOUBLEPOST]
Sorun: Dediğin Şeyi 10 Yıldır İlk Defa Duyuyorum :([DOUBLEPOST=1370620773,1370620706][/DOUBLEPOST]+Sandığı Kırmadan Baka Mıyorsun !?!

sorunu düzelttim lockette config den allow-admin-snoop: false işişti allow-admin-snoop: true
yaptım düzeldi

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tek bir yol var ama o zamanda hiçbir warpın adını göremezler:
Default grubundan essentials.warp.list i silmen yeterli olacaktır.