Yardım [ İstek ] Minecraft 1.3.1 Zümrüt Ne işe Yarar ?

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben minecraft 1.3.1 güzel bir ev yaptım ve kazıya geçtim ve Bir maden buldum İçinde 2 tane zümrüt buldum ve Kırdım iki tane Zümrütüm var onlardan kılıç yapmaya çalıştım fakat olmadı bu zümrüt zımbırtılarının ne işe yaradığını biri bana anlatabilirmi ( Konu yanlış yerdeyse Admin taşısın veya bana haber verilsin. )

---CHAOS---

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
köylülerle ticarette para olarakg geçiyo bide 9 tanesiyle block yapılıyor çok gereksiz yani:blase:

JeeKi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu gerekli yere taşındı.

GhoSTMaCiNE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi mağaraya girdim 20 tane zümrüt buldum bu ne işe yarıyo ya biri anlatsın ltfn boş boş envanterde yer kaplıyo !! .d

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis lazuli den daha değersiz bir şey.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Dostlar sizi aydınlatayım :).

• Köylülerle ticarette kullandığımız para birimidir.
    Emerald.png
  • 9 tanesi ile zümrüt bloğu yapılır.
    FileBlock_of_Emerald.png
  • Ve yeni versiyonda gelen fenerin kullanımı için bu bloklarla bir piramit yapılabilir.
    FileBeacon_Block.png

Gölgelerinefendisi190

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar zümrüt tek köylülerde para olarak kullanıyor diipgeçmeyin ben kasaba buldum demirciye eğer 11 zümrüt verirsen bana elmas balta vericek o yüzden birazda olsa önemli bi düşünün 14-15 zümrüte elmas kask kötümü

Gölgelerinefendisi190

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar zümrüt tek köylülerde para olarak kullanıyor diipgeçmeyin ben kasaba buldum demirciye eğer 11 zümrüt verirsen bana elmas balta vericek o yüzden birazda olsa önemli bi düşünün 14-15 zümrüte elmas kask kötümü
köylülerle ticarette para olarakg geçiyo bide 9 tanesiyle block yapılıyor çok gereksiz yani:blase:
hiç de gereksiz değilb
en 11 tane zümrüt biriktirip elmas balta aldım simdide kılıç alcam biriktirip zümrütü

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas 1 zümrüt bulana kadar ben 15-20tane elmasi daha rahat buluyorum sen yazmissin14-15 zümrüt ben ozamana elmas set yaparim birde yedegini sandiga koyarim