iron golem yardım

---CHAOS---

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler ben şimdi bir tane iron golem yaptım şu an evin içinde duruyo (salmaya korkuyom kacacak diye) benim bir arkadaş çok güçlü olduğunu sölüyo iron golemin. Ama daha önce belirtiğim gibi kaçacak diye evden çıkarmaya korkuyom evin içinde durduğu içinde savaşta yardım edemiyo. Onu nasıl kaçırmadan savaşta kullanbileceğimi veya nasıl evin dışında kaçırmadan tutabilceğimi sölermisiniz?

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
iron golem sadece köylerde durur bence onun yerine 2 kurt bul ciftlestir 4 5 kere kurt ordusu yap onlarla birlikte savaş

---CHAOS---

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zaten köpek ordum var:)ben iron golemi kullanmak istiyom

alitr404

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş sen evin etrafını 10 blok uzaklıkla çitlerle döşe 4 tane giriş yaparsın çit kapılarıyla hem o evin etrafında durur hemde içeri girebilen olursa acımaz dalar (bu sölediklerim düz alanlar ormanlar için geçerli dağda fln yaşıyosan bir yarayı dokunmaz ama dağın alt kısmını çitlerle döşeye bilirsin iç kalan kısmınıda meşalelerle aydınlatıp canavar spawn olması engelleyebilirsin.

demir golemler çitlerden zıplayamadı için bir sorun yok ama iskeletler sorun olabilir iskeletlerin vuramaması için daha uzağa döşüye bilirsin fakat ne kadar uza döşersen okadar çok iron goleme ihtiyacın olucak mesela creperdan kaçıyon tam çitlerden geçiceksin ama creeper çitlerin yanında patladı ve yaratıkların girebilmesi için kalede delik açıldı gibi bi olay oldu tabi canın az arkanda bir iskelet örümcek fln olabilir ki o sıradada dalamıcak kadar
az canın var ve iron golemede ihtiyacın varsa sen evin ön kapısına koşarken o arka tarafta geziyor olacaktır ve muhtemelen yaratıkları farketmiyecektir (abarttım bencede konuyu :)

.PaTRoN.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kurdun dişisini falan nasıanlıyonuz bide nası çift leştirioz ?

hackerx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
disisi yok kurdun
bi biftek yada domuz etini çiftlestirecein 2 kurta teer teker ver bitti

JeeKi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu gerekli yere taşındı.
Alitr404 lütfen bir daha flood yapmayınız.