Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kişiden kişiye değişir. Ben sorunu cevapladım. Orasına karışmam. Ve Minecraft Türkiye'den Euro ile alınıyor. Gerçi bir fark yok o da 27 $.

Ya İninal kart sistemi değişti.Onu bi anlatsana.Üyelik filan istiyor artık.

Skylyne11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Ben Annemi Nasıl ikna edeyim.??,
Söyledim hepsini açıkladım Dolandırmasınlar diyor :)

Skylyne11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Sizin Sayenizde Hem yeni kartım hemde yeni premiumum oldu :D

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni üyelik sistemin ben hiç beğenmedim :( Giriş yaptıktan sonra sorgulayacağın kart ekli bile olsa kart numarasını tarihini falan her seferinde girdiriyorlar. Güvenlik sorunu olmuş gaiba. Eskiden kart numarasıyla giriş yapıp bakıyordun :D Şimdi üye oluyorsun ama her girişinde yine tüm kart numaralarını yazıyorsun.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya şimdi ben anlamadım beyler.Üye olucağım.Her girişte kartı filan tekrar mı yazıcağım ? Ya da üye olurken adres filan vermeme gerek var mı ?
Benim elimde kart var ama üyelik için teslimat yeri filan istiyor.

@__NiqhtRide__

Son düzenleme:

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üyelik için her şey lazım. TC kimlik numarası giriliyor, yanlış bilgi verince bilgileri kontrol edin diyor. :D Kaçmak imkansız.

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
steamda cs:go indirimdeydi 2-3 saat sonra indirim bitecekti babama söyledim ben oraya güvenmiyorum dedi.yani ben nasıl ikna edeyim asla ikna olmazlar :(

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
steamda cs:go indirimdeydi 2-3 saat sonra indirim bitecekti babama söyledim ben oraya güvenmiyorum dedi.yani ben nasıl ikna edeyim asla ikna olmazlar :(
Pardon da PTT'ye mi güvenmiyor ? Devletin kuruluşuna güvenmeli bence en azından. Şu anki devletin ne halt olduğu da ayrı konu ama koskoca Türkiye'nin kullandığı kuruluşun sana ve ya ailene yamuk yapacağını sanmam. Bahane uyduruyormuş gibi geldi bana. Kredi kartı alıyorlar güveniyorlar yolsuzluk işlerine karışan özel bankalara ama PTT'ye güvenmiyor Türk milleti. İlginç bir zihniyete sahibiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...