İninal Kartımı Sipariş Edemiyorum

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İninal kartımı sipariş etmek istiyorum . Fakat bilgilerimi girdikten sonra sipariş ediyorum , hata veriyor . "Mobil ödeme sırasında hata oluştu , önceki sayfaya dönüp GSM numarınızı kontrol edin. " , tarzında bir şey yazıyor . Doğru yazıyorum oysaki . Sorun nedir ?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim Git Ptt'ye 5 tl ver al direk sonra evde siteye gir onayla bu kart sipariş verilmio die biliyorum
Veriliyor sitesinde mevcut.

+90 *** *** ** ** şeklinde olur numaralar. Tekrar kontrol et ve doğru operatörü yazdığından emin ol :)

MevsimLix

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ptt veya migros gidip alabilirsin. Ptt 10TL istiyor , 5i kart ücreti 5i'de karta yukleniyor , migros 20tl alıyordu sanırım. Geçen seneden bu yana değişmediyse bu anlattıklarım geçerli :)

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama bak istiyosan kuzenimde paybayme die kart var bedavaya gönderiolar evine ama aylık ücret 1 tl alıolar ama kartında 5 tl oluyor yani 5 ay ücretsiz geri kalan aylarda 1 tl keser kuzenim her hafta steamdan oyun alıo mesela

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Git Ptt'ye 5 tl ver al direk sonra evde siteye gir onayla bu kart sipariş verilmio die biliyorum
Onu ben de biliyorum . Fakat 1 haftaya anca gidip gidebilirim .[DOUBLEPOST=1422557959,1422557923][/DOUBLEPOST]
Ama bak istiyosan kuzenimde paybayme die kart var bedavaya gönderiolar evine ama aylık ücret 1 tl alıolar ama kartında 5 tl oluyor yani 5 ay ücretsiz geri kalan aylarda 1 tl keser kuzenim her hafta steamdan oyun alıo mesela
Paybyme şu an kapalı sitesinde .