İNANILMAZ SEED 4 DİAMOND 9 GOLD VE BİRSÜRÜ DEMİR OLAN TAPINAK AYRINTILI FOTOĞRAFLAR İÇERDE GİRRR!!!!

• Konuyu başlatan Hero_Steve
  • Başlangıç tarihi

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu arada bos zamanın olursa senle survival oynamak isterim

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
SAOL OLABİLİR AMA HAMACHİSİZ HAMACHİYE ÜŞENİYORUM :D Bİ TANE BÖLÜM KUR LOCALI AÇ IP'Yİ ÖZEL MESAJ OLARAK GÖNDER.

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mehmet sus ben senden cok fazla gördüm spawner tamamı ondan modası geciti diyom anladınmı ? oyuna basladıgımdan itirabben illk oynadıgım seedde 10 tane spawenr gördüm sus epic sende sus cok bilmis ben cok gördüm ondan diyorum
Niye Atarlanıyorsun Cocuklar Gibi :D Tamam Anladık Saçmalıyorsun. Neyin Modası Geçti Kıyafetmi Bu ? Adam Belki Oyuna Yeni Başladı Seedi İndircek Zevkine Varcak Oyunu Kavrıycak. Yaşın Kaç Onuda Anlamadım.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
OYUNA YENİ BAŞLAMADIM DOSTUM YAKLAŞIK 1.5 YILDIR MİNECRAFT OYNUYORUM OYUNU HARDCOREDE 3 KEZ BİTİRDİM YANLIŞ ANLAMA AMA LÜTFEN BİRDAHA BİLİP BİLMEDEN KONUŞMA.AMA SEEDİ BEĞENDİĞİN İÇİN SAOL.

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece 2 kere Tapınak bulabilmiştim onlardanda pek degerli bir şey çıkmadı Buldugun tapınak iyiymiş ama sagol .

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya bakınca içine çekmiyor küçük harf kullan biraz da renklendir okumak istemedim :/

Nicolas3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler 1.5.1 ise sürümünde çamurluktan başlıonuz tam karşınızda tapınak var :D Ve tapınağın karşısında köy :D :D

Not:Belirttiğim gibi 1.5.1 içindir.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
MÜTHİŞ BİR SEED ARKADAŞLAR HER TARAFTA KÖY VAR YA HATTA BİR KÖYDE IRON GOLEM GÖRDÜM.