Hileler engellenebilirmi ?

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında birisi çıkarda sunucusuna has version yazarsa ve buna kendi sunucusu dışında hiçbir sunucuyu ekleyememesini sağlarsa ve bu versiyon dışında hiçbir versiyon da çalışmamasını sağlarsa Yani öyle bi spigot şeysinden olucakki kendisine has mc sürümü gibi öyle oldugu zaman o mc sürümüne has version ile girişleri sağlayacak bu sayede hacklar engellenmiş olucak hem launcher gibi şeylerede gerek kalmayacak hemide kendi versionunuzu çıkardığınız için yeni bloklar flnda ekleyebiliceksiniz.
Ama bunu yapabilecek bi babayiğit varmıdır bilemem .

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Versionu da dosyalara atmak gerekicek. Bu yüzden bence launcher daha mantıklı.

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazır Böyle bisi yaptınız diyelim speed auto clickeri nasıl yasaklıcak peki çıkardı versiyonu hacklemede var huzininin kodlarını versiyonun içine dikkatlice koyarsa her türlü hile yapar

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hazır Böyle bisi yaptınız diyelim speed auto clickeri nasıl yasaklıcak peki çıkardı versiyonu hacklemede var huzininin kodlarını versiyonun içine dikkatlice koyarsa her türlü hile yapar
Biz Türküz o tür dosyaların içine hile kodlarını vb tam olarak yerleştirmeyi vb çok çok nadir hile kullananlar yapar. Yani hile hazırsa kullanırlar değilse hazırlamak istemezler.

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz Türküz o tür dosyaların içine hile kodlarını vb tam olarak yerleştirmeyi vb çok çok nadir hile kullananlar yapar. Yani hile hazırsa kullanırlar değilse hazırlamak istemezler.
Nadide olsa yapan olur bide yaptıktan sonra video çeker all full hile serveri

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Ayrıntılarını ve çalışma mantığını uzun uzun anlatacak zamanım yok ancak, kodlayacak heves ve kararlılığınız varsa Sonoyuncu Launcher'ı inceleyip aynı mantıkta bir sistem kodlayabilirsiniz.

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıntılarını ve çalışma mantığını uzun uzun anlatacak zamanım yok ancak, kodlayacak heves ve kararlılığınız varsa Sonoyuncu Launcher'ı inceleyip aynı mantıkta bir sistem kodlayabilirsiniz.
Tabi bunu yapması için çok iyi kodlaması olması lazım veya çok iyi kodlayıcıların birlikte yapması lazım

TitanSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft hızlı gelişen bir oyun arkasından hilelerde güncelleniyor öyle bir şey olsa bile işe yaramaz yine çıkar hile

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu yaptı, inceleyin, siz de yapın.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7 Veya 1.8 den bahsetmiyorum yanlış anlaşılma olmasın .
Şimdi Biliyorsunuz ki Sunucu 1.8 ile sadece 1.8 ile girilebiliyor .
Benim düşüncem ise Sürümü 1.8 deyilde ;
1.65.86 gibi bir şey yapıp
Girilen sürümüde 1.65.86 yapmak
biliyosunuz ki optifineye çift tıklayıp kuruluyor.
Eğer birisi bunu yaparda o optifinedeki gibi çıft tıklayarak kurulmasını sağlarsa böyle bir şey launcher den daha kolay kurulmuş olur .

İçine gizlice hackı sıkıştırma fln diyorsunuz o zaman neden kimse Son Oyuncunun dosyalarına hackı sıkıştırıp yapmadı ? demekki böyle bir şey mümkün deyil .
@IRFN

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eğer birisi bunu yaparda o optifinedeki gibi çıft tıklayarak kurulmasını sağlarsa böyle bir şey launcher den daha kolay kurulmuş olur .

İçine gizlice hackı sıkıştırma fln diyorsunuz o zaman neden kimse Son Oyuncunun dosyalarına hackı sıkıştırıp yapmadı ? demekki böyle bir şey mümkün deyil .
@IRFN
Benim zeki arkadaşım işte o sistem o mantıkla çalışmıyor. Launcher sen minecraft'a girmeden önce tüm dosyaları kontrol ediyor ve eğer mesela 1 dosya bile fazlaysa seni banlıyor. Umarım anlatabilmişimdir. Ki hala yine de son oyuncu da hack'tan banlanan var.
Edit : Buradan vendetta maskeli DragonCrawLs isimli karakterime selam yolluyorum.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 yapsanız bile hack hilesi war.
Minecraft'ı editlemekten söz ediyoruz...
Minecraft'ı editlemekten söz ediyoruz...
Nadide olsa yapan olur bide yaptıktan sonra video çeker all full hile serveri
Öyle kolay kolay hile yapılmaz.
Ben kişinin kendi yöntemlerini üretmesi ve kodları saklamasını öneriyorum (Launcher'ı Java'dan farklı bir dille kodlayabiliriz). Kimsenin hile kullanmasını istemeyiz :/

Tabi bunu yapması için çok iyi kodlaması olması lazım veya çok iyi kodlayıcıların birlikte yapması lazım
Hayır tek kişi gayet rahat yapabilir.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0

@IRFN
Bir kere şu konuda anlaşalım. Konunun başından beri bahsettiğiniz versiyon değiştirme bir işe yaramaz.
Versiyon dediğiniz şey Minecraft'ta protokol diye geçiyor. Sunucunun 123456 protokolü dışında bir protokol ile girilmişse oyuncuyu kicklemesini, senin protokolünü 123456 yaptığın sunucuna özel client ile girmesini isteyebilirsin. Böylece hile client ile girenler sunucuya giremeyecektir. Ancak senin clientinin kaynak kodlarından protokol numarasına bakıp da hileli clientin protokol numarasını düzenlemesi çok basit bir işlemdir. Bu şekilde hileli bir şekilde sunucuna girebilir.
Yani, clienti sunucudan kontrol etmek işe yaramadığını burada netleştirmiş olduk. Peki nasıl hile önlenebilir? Sunucudan değil, bizzat oyuncunun bilgisayarından kontrol altına alınarak hile önlenebilir. Bunu da, bilgisayarı ve clientin kodlarını kontrol edebilecek bir Launcher sağlar.