Hikaye Yaratma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saf ! hikaye devam ettirmece oynuyoruz bilmiyorsan git bu konudan beni uğraştırma !

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yağmur durur ve mor gözler lü adam tekrar gelir steve i yakalar ve bir yere götürür steve mor göze derki sen kimsin der mor gözlü adam ben slendermanin ordusunun komutanıyım slenderman ı tekrar hayata döndürmek icin seni öldürmem gerekir der
steve aniden kilicini cikarir ve mor gözlü adamı öldürmeye çalısır ama mor gözlü adam aniden kaybolur

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
steve dsarı dolasmaya cıkar ve eve döndüğünde yıkıldığını görür steve kacar ve bir köye uğrar

dshadow668

Marangoz
En iyi cevaplar
0
o köyünde her yeri yıkılmıştır kesin bu işin içinde beni sevmeyen birisi var diye düşünmüştür

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
gece olmuştur steve e 3 creeper saldirmistir aniden mor gözlü adam tekrar gelmistir steve isinlayip end e götürmüstür steve in burdan cikmasi icin endragon u yenmesini soyler

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
steve enchant lı okunu cikarir ve oku endragon un gözüne firlatir bunu diğer mor gözlü adamlar steve e saldirir

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Steve Kendine bir korunak yapar ve icine dalar mor gözlü adamlar oraya sıgamaz onlara kılıc savurur

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orada da fazla kalamaz çünkü ender dragon üstüne çullanmış ve korunağını yıkmıştır.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve birden babasinin geldiğini görür ve endragon öldürür ve steve sığınaktan çıkar mor gözlü adam steve ve basini dünayaya geri götürür

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
babası ona seni sevmeyen biri var ama onu keşvetmeni istiyorum senin gibi biriydi der steve düşünür düşünürken dalar tam bilmiyorum diyecekken bir rüyadan uyanır çok gerçekçi gibi hisseder aslına evindedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...