HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu ana kadar yorumları okumuş ve server'a başlamayı düşünen arkadaşlar için..
Dün tanışma gününde umutluydum. Ancak bugün çok kötü bir başlangıç oldu. Oyuncu kaybetmemek için ban da atmıyorlar kolay kolay.
Rp bozanı bile atacaklardı(!) şuanda küfürbazın biriyle aynı madeni kazıyorum..
Kısacası düne kadar high vıp almayı düşünen ben şuanda başka prison server olmamasından ve 2. bir şans verdiğimden oynuyorum..

OnlyJear

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu ana kadar yorumları okumuş ve server'a başlamayı düşünen arkadaşlar için..
Dün tanışma gününde umutluydum. Ancak bugün çok kötü bir başlangıç oldu. Oyuncu kaybetmemek için ban da atmıyorlar kolay kolay.
Rp bozanı bile atacaklardı(!) şuanda küfürbazın biriyle aynı madeni kazıyorum..
Kısacası düne kadar high vıp almayı düşünen ben şuanda başka prison server olmamasından ve 2. bir şans verdiğimden oynuyorum..
Yazdıklarında haksız sayılmazsın fakat şöyle bir durum var henüz alfa aşamasındayız ve birçok eksiğimiz var bu kabulümüz henüz 2.günümüzdeyiz eksikler elbet olacaktır bu mesajın çok şeyin değişmesine sebep oldu bunun söyliyim en başta küfür eden ve rp bozanlarda ban yemeye başladı hatta 10kişi civarında ban yemiştir şu an iyi oyunlar.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım öyledir. şu an server'da değilim nasıl bir durum var bilmiyorum. O kadar çok faydalanan olmuştu ki.. İlk gün dia set ile gezilir mi! Jobs kayıt bile olmamış..
Neyse umarım düzelir sizden başka 1 tane daha prison var o daha yabancıların ki gibi rankup'lı falan olmadı oraya geçicez..

OnlyJear

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Umarım öyledir. şu an server'da değilim nasıl bir durum var bilmiyorum. O kadar çok faydalanan olmuştu ki.. İlk gün dia set ile gezilir mi! Jobs kayıt bile olmamış..
Neyse umarım düzelir sizden başka 1 tane daha prison var o daha yabancıların ki gibi rankup'lı falan olmadı oraya geçicez..
Hangi servere geçiceğiniz size kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz fakat şöyle bir durum var türkiyede minecraft oynayan kitle küçük olduğundan role play sunucularından hiçbirşey anlamıyorlar adamların aklı direk gardiyanı öldürelim kaçalım savaşalım kısmında oyüzden türkiyedeki hiçbir rpg server fazla ayakta durmuyor diyebilirim server düne göre şu an çok çok iyi durumda pluginler olsun diğer ayarlar olsun fakat dediğim gibi kişi sayısı az

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi servere geçiceğiniz size kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz fakat şöyle bir durum var türkiyede minecraft oynayan kitle küçük olduğundan role play sunucularından hiçbirşey anlamıyorlar adamların aklı direk gardiyanı öldürelim kaçalım savaşalım kısmında oyüzden türkiyedeki hiçbir rpg server fazla ayakta durmuyor diyebilirim server düne göre şu an çok çok iyi durumda pluginler olsun diğer ayarlar olsun fakat dediğim gibi kişi sayısı az

O konuda haklısınız ne rpg'ler gördüm harika dizayn müthiş emek amak oyuncu sayısı yok denecek kadar az. Üzücü bir durum.

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whitelist eklermisin in game adım: Hitagi_san
Arkadaşımın tavsiyesiyle rpg sunucunuzda oynamak istiyorum

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar en guclu klandan eren ben banlandım cunku bu servere ilagel is yaptigimiz icin girioz icerde sut dokmus bebe olmamaız gerek ben kurallara uymayıp kactım hapıshane camımımı acmayı basarip adminede banlamasını yaptıgımı soledim nedosa icerde sut dokmus bebe olmak sacma her hapishanede kurallara uyan isyan yapmayanlar yok bende özgürlük aradım ve cidden eglenceliydi ^_^

YeSIDonT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi bence elinizi ne kadar cabuk tutarsanız o kadar iyi olur bak dun sw ye girdim sabah en azaından 10 kşi vardı bu sabah 2 kşi yani oyuncu azalıyo canları sıkılıp cıkıyo buyüzden butun plugin leri çabucak bitirin insanlar yapacak şey bulsunlar boyle giderse sadece zaman kaybı ve sizin cebinize zarar

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bence elinizi ne kadar cabuk tutarsanız o kadar iyi olur bak dun sw ye girdim sabah en azaından 10 kşi vardı bu sabah 2 kşi yani oyuncu azalıyo canları sıkılıp cıkıyo buyüzden butun plugin leri çabucak bitirin insanlar yapacak şey bulsunlar boyle giderse sadece zaman kaybı ve sizin cebinize zarar
Bu sabah da 10 olurdu ama banlananlar oldu ki hak etmişlerdi. Neyse Türk oyuncular bu server'ların değerini bilmiyor.

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu sabah da 10 olurdu ama banlananlar oldu ki hak etmişlerdi. Neyse Türk oyuncular bu server'ların değerini bilmiyor.
valla ben hile degil ozgurluk aradım ve cok eglenceliydi bu bi rp hapishaneye ilegal isten girdim icerde ilegal is yaptim cok iyiydi cok eglenceliydi banım kaldırılmıs

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğu gezisinde kaçtım ve bir adaya sığındım , full elmas set yaptım :)

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ShadowCraft ekibi olarak sunucunuza başlamayı düşünüyoruz fakat OOC olarak her ne kadar birbirimizle çok iyi anlaşsakta İC olarak ekip Batuhan admin ve Mehmet admin bölümüne ayrılacak gibi birazda rol yaparak gösterelim kendimizi B)​

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server faction çevrildi bildiğim kadarıyla.