Heykel Map'ime yeni fikirler arıyorum :)

Dr.KudurdU

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Slenderman fln yapabilirsin CreppyCute diye bir mod var ordaki yaratıkları yapabilirsin (mod 1.4.2 için ) Bu arada Hiç Sıkılmadan emekle nasıl yaptın yhaw hll olsun valla :D ben 2 tane zor yapıorum

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Slenderman fln yapabilirsin CreppyCute diye bir mod var ordaki yaratıkları yapabilirsin (mod 1.4.2 için ) Bu arada Hiç Sıkılmadan emekle nasıl yaptın yhaw hll olsun valla :D ben 2 tane zor yapıorum
Slenderman skin olarak yapabilirim, ayrıca teşekkürler :) valla sıkılmayı at bi kenara zevk bile alıyorum :)

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkılma içimde gavurur yüzümde Atom hamachi varsa mesaj at ben burda isyan edem :D

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama server açarsan Save'deki bu mapin dosyasını servere aktarabilirsin :p

Not: V For Vandette miydi neydi adı tam olarak hatırlamıyorum ordaki adamın maskesini yap :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama server açarsan Save'deki bu mapin dosyasını servere aktarabilirsin :p

Not: V For Vandette miydi neydi adı tam olarak hatırlamıyorum ordaki adamın maskesini yap :D
Server'a koyacağımı zannetmiyorum :) Ayrıca güzel hatırlatma yaptın zaten aklımdaydı da unutmuştum teşekkürler :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor :D :: İsteklerin çeyreği yapıldı fakat bu hafta full sınav yüzünden pek devam edemiycem mapin download'u gecikebilir :D kusura bakmayın :D

ww97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu map biraz daha uzuun olabilirmi :D eskisi çok kısaydıda :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enderman uğraştırır ama denerim. Ayrıca şu an mapte 32 adet heykel var. Daha da bir sürü yapacağım var. Emin ol kısa olmayacak :)