Herobrineye İnanmayanlar Buraya!!!

Kirito

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Puf Saçmalık Beyin.rar :esnemek:

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soyunuz tükenmedi bi bee. Yok böyle şeyler inanmayın artık şunlara. Kim bir kare kafalı yüzünden kafayı yer komaya girer ne saf adamlarsınız siz ya.

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soyunuz tükenmedi bi bee. Yok böyle şeyler inanmayın artık şunlara. Kim bir kare kafalı yüzünden kafayı yer komaya girer ne saf adamlarsınız siz ya.

bişe söliyim sen maden kazarken sıkılsan ve yorgun losan bir yeri kazdıktan sonra yüzüne çığlık atsa sen komaya girmezmiydin acaba ??

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bişe söliyim sen maden kazarken sıkılsan ve yorgun losan bir yeri kazdıktan sonra yüzüne çığlık atsa sen komaya girmezmiydin acaba ??

Girmezdim. Kimse de o kadar ödlek olamaz. Emin ol Herobrine değil ama Creeper görmüştüm.Arkamı döndüğümde (lav havuzunun ortasındaydım) görmüştüm ve çığlık bile atmamıştım.Küfür etmiş olabilirim ancak o kadar korkulacak bir şey değil yani.

Ek olarak Korkunçlu Karı diye bir şey var. Yüzüme ekrana dayayıp küp kafalı olmayıp ta daha korkunç olan şeylerden tırstım ama hiç te komaya girmedim neden acaba?

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
creeper başka o tıss sesi çıkartıyo heroobrine ise atıyo minecrafta gir ve kırık diski dinle o zaman ona yaklaştığında ne ses çıkarduğını duyarsın anladınmı beni??

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
creeper başka o tıss sesi çıkartıyo heroobrine ise atıyo minecrafta gir ve kırık diski dinle o zaman ona yaklaştığında ne ses çıkarduğını duyarsın anladınmı beni??

Bak oraya ne yazmışım. KÜP KAFALI bir şeyden neden korkayım yahu? Ben sana daha korkunç birşeyden bahsediyorum. Ondan bile tırsmadım diyorum sen bana bir küp kafalıdan korkup komaya girersin diyorsun ne iş?

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam artık bu konuyu uzatmanın manası yok lütfen daha cevap yazma ben sadece gördüklerimi yazdım okadar

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sadece kendi fikirlerimi söyledim daha fazla cevap yazmam zaten merak etme.