Herobrine'nin Yükselişi Bölüm 9 Herobrine vs Steve

Güzel'mi

• Kullanılan toplam oy
    9

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
evet arkadaşlar 9. bölüm geldi ve inşallah beğenirsiniz son zamanlarda bölümleri yazmayı geciktirdiğimi biliyorum ancak artık böyle çünki okul var bi yandan ders çalış bi yandan baskı ve sadece haftasonları uygun yetecek zamanı bulabiliyorum anlayın beni lütfen.

8.Bölüm=https://forum.gamer.com.tr/threads/herobrinenin-yükselişi-bölüm-8-yeni-bir-İsim.17478/#post-123648

8.Bölümün devamı=

Olayları duyan Steve çok sinirlenmişti artık askerlerini göndermeyecek,onlarla birlikte kendide gidecekti.Steve ''bu Brine denilen serseri kim olduğunu sanıyorda adını değiştiriyor''dedi.Ormanda her şey yolundaydı Brine yeni adıyla Herobrine geziyordu yemek yemesine gerek yoktu acıkmıyordu zaten yorulmuyordu artık uçabiliyordu kendini yenilmez sanıyordu.Steve en sonunda sabrını tutamayıp askerleriyle birlikte ormana gitti.Ormanda Herobrine'yi arıyorlardı ancak Herobrine onları daha önce buldu sarmaşıkların ardından izliyordu.Zaten sis vardı o yüzden rahattı etraf sessizdi Steve'yi bir korku sarmıştı ancak nedenini bulamadı korka korka gidiyordu.Herobrine dengesini kaybedip yanındaki ağaca çarpıp ses çıkardı Steve çıkan sesden okadar çok korkdukii atından düştü.Demekki Steve sandığımız kadar cesur bi karakter değilmiş Herobrine farkedildiğini sanıp bir anda saldırdı ancak farkedilmemişti Steve dışında herkezi öldürdü bunun nedeni Steve korkudan ayağa kalkamamıştı ve Herobrine onu ölü sandı.Herobrine gittiği anda Steve kalkıp kaçtı.Ancak ormanda yanlız ve tek başına kalmıştı.Heromuzunda eskiden yaptığı gibi orman koşullarıyla yaşadı ancak bunu Hero gibi zor yapmadı çünki küçükken ormanda yaşıyorlardı ve Steve babasından az bişeyler kapmıştı sonra Steve bayağı bi gelişti ve kendine tahta set yaptı.Bir gün ormanda dolaşıyordu.ağaçta asılı olan elmayı gördü hemen kaptı ardından ağaç kesmeye başladı kesti ve sıra 2.odundaydı onu kesdiği anda arkasından Herobrine çıktı.

Herobrine:bişeyin eksik olduğunu biliyordum
Steve:evet senin ölümün
Herobrine:ağzın iyi laf ediyor ancak bu işler laf sokmakla olmuyor
Steve:ozaman bu işleri bana öğret
der ve saldırır Herobrine hemen yana kaçar ve sağ kroşe atar
Steve yere yıkılır Hero tam yerdeki kılıcı alıp sokacakken Steve kazmasını Hero ya fırlatır ve Hero'nun kolu çizilir şelale gibi kan akmaya başlar ancak Hero hala saldırıyordu ve Steve'ye bir tekme attı bulundukları yer zaten uçurumun köşesi Hero hemen değerini bilir ve Steve yi aşağı atar.

Evet arkadaşlar bu hikayemizde böyle idi biraz uzun oldu ancak gittikçe kısaltıyordum buda uzun olsun dedim ve sanırım esprinin yeri çok belli beğendiyseniz ankete oy vermeniz yeterli iyi günler.

bozkurt59

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Herobrine hemen yana kaçar ve sağ kroşe atar"

"Hero'nun kolu çizilir şelale gibi kan akmaya başlar"

kahkaha attım :D :D puhaugapdsddasD: D