HEROBRİNE

alperen ünlü 2058

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR MİNECRAFT 1.4.7 DE OYNUYORDUM NİKİM DE HEROBRİNE DI 1 AY KADAR OYNADIM VE ŞİMDİ SKİNİM KENDİLİĞİNDEN DEĞİŞTİ HERO BRİNE OLDU ENVANTERDE GÖRDÜM BENDE YALAN YOK KARDEŞ HEROBRİNE OYUNDA VAR .MİNECRAFT KLASÖRÜNÜ ARAŞTIRIYORUM ŞİMDİ

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bulsan bulsan en fazla herobrine.ogg'u bulursun zaten gizli bir dosyanın içinde var ama aktif değil.Hem yeter artık böyle herobrine konuları b*ktan konu açıyorsunuz 10-11 yaşındaki çocukları korkutuyorsunuz.Günah değilmidir kardeşim?

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bulsan bulsan en fazla herobrine.ogg'u bulursun zaten gizli bir dosyanın içinde var ama aktif değil.Hem yeter artık böyle herobrine konuları b*ktan konu açıyorsunuz 10-11 yaşındaki çocukları korkutuyorsunuz.Günah değilmidir kardeşim?

ben 10 yaşımdayım korkmuyorum :D

iChosenday

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Doğru diyor küçük çocukları oyundan soğutmaktan başka nedir ki?
Hem olsa ne olacak sonuçta bu bir oyun left4dead gibi oyunlar oynuyorsunuz korkmuyorsunuz herobrine'den mi korkuyorsunuz?

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mınecraft bir korku oyunu değil,paketinde +5 yaş yazıyor insaf. Bazıları +18 diyor kardeşim :D

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Bir Yanlış Anlaşılma Olamaz Minecraft ' Kendi Kendine Buga Girmiş Ve Skinin Değişmiş Olabilir .

Veya da Mob Klasöründeki char skinini herobrine yapmış olabilirsin.

kesinlikle herobrine yapmadı korkma herobrine sadece modda görürsünüz.

İyi Günler.

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım 1 ay sonramı fark ettin skininin herobrine olduğunu Nickini Herobrine yazınca zaten herobrine oluyosun kimsede söylemiyor :D