[=Herobrine=]

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[=Herobrine=]
Herobrine Kimdir?:
Herobrine, Notch'un Ölen Kardeşinin Anısına Yapılan Mob'dur.
Herobrine, Beyaz Gözleri ve Çıkardığı Korkunç Seslerden Sonra Oyunu Oynayan Kişilerin Azalması Nedeni İle Kaldırılmıştır.

Herobrine'ın Oyunun İleri Sürümlerindeki Çıkardığı "Only God Can Save You Now." (Şu An Seni Sadece Tanrı Koruyabilir.) Sözü ve Herobrine'ın Temsili Yapılan Resmi:

Nerede Bulunabilir?:
Eğer Minecraft'ın Çok Eski Sürümlerine Giderseniz Orada Bulabileceğinize İnanıyorum. %12 Gibi Bir Bulunma Oranı Var Çünkü.

Neden Böyle?:
Herobrine, Markus Persson (Notch)'un Trafik Kazasında Ölen Abisi Brine Persson Adına Yapılmış Bir Mob.
Karakterimiz Steve'i Öldürmeye Programlanmış.
Neden?
Çünkü Notch Bu Herobrine Mob'unu Tasarlarken, Bir Şoför'e İhtiyacı Vardı. Şoför, Yani Brine'ı Öldüren Adam Steve, Ölen Kişi İse Herobrine Olarak Adlandırılmıştır.

Herobrine'ı 1 Kez Görünce Her Haritada Peşinizden Gelir Lafı Yalandır.
Markus Persson "Her Ne Kadar Cani De Olsan, Sadece Seni Tanrı Koruyabilir." Lafı, Herobrine'a "Sadece Seni Tanrı Koruyabilir" Lafının Kesintisi Olarak Geçmiştir.

Atakları Neler ve Kaldırıldımı?:
1.7.2'den İtibaren "Herobrine Removed" Yazısı Gözüktü Bir Kere. 1.8 Yamasını Bekleyeceğiz.
Atakları ise normal değil. Herobrine 5 Kalp Vuruyor ve Sizi Havaya Uçurabiliyor.
Şanslı İseniz Siz Korkudan Uçuyorsunuz.

Ne İle Öldüreceğim Peki?:
Elmas Kılıç. Fakat 2 Tanesi Ancak Yeter. Eğer Büyüsüzlerse.
Çünkü Herobrine'ın Canı Fazladır.

Kişisel Özellikleri:
Madenci
İsveç
Minecraft'ın İkonu
Eski Sürümlerde Esas Boss
Slenderman'den Esinlenildi
WAKE UP (UYAN) Yazısı İle Hipnotize Edebiliyor
Işınlanabiliyor
5 Kalp Hasar Vuruyor

Görünmez Not: Notch'un Bir Kardeşi Olmadı. Hemde Hiç. Fakat Herobrine'ı Onlar Tasarlamadı. Bunun Bir Hack ve ya Sızıntı Olduğu Düşünülüyor.
-TehPostman

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam kekliyor görünmez nottada açıklıyor sonra ASD:ASD

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Görünmez Not: Notch'un Bir Kardeşi Olmadı. Hemde Hiç. Fakat Herobrine'ı Onlar Tasarlamadı. Bunun Bir Hack ve ya Sızıntı Olduğu Düşünülüyor.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen, Belli Etmeyin Şunu. Sadece Onun Hakkında Yorum Yapın, Göstermeyin.

Assassin's Creeper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrine rüyada gelebilior dediler ölye bir şey olsa nası olurdu be : yatıon ekran kararıo bi anda ses gelio herobrine önünde

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Markuss Alexej Persson (yani notch) un Brine Persson adında bir kardeşi olmuştur! :D
ama oyunda yoktur -_-

not:ben yatakta yatarken tam uyuycakken korkunç bi sesle herobrine gelirse altıma s*çarım :D

Son düzenleme:

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Markuss Alexej Persson (yani notch) un Brine Persson adında bir kardeşi olmuştur! :D

not:ben yatakta yatarken tam uyuycakken korkunç bi sesle herobrine gelirse altıma s*çarım :D
Keşke olsa adrenalin olur. Ben bu zamana kadar hiç görmedim 1.6'da da baya oynadım bir kere bile rastlamadım galiba mob kapalı oluyordu ondan. 1.7'de kaldırıldı daha hiç göremem bu sürümde:D[DOUBLEPOST=1395347596,1394385108][/DOUBLEPOST]Bu arada 1.7.2 Mojang sitesinden baktım "Herobrine Removed" yazmıyor.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke olsa adrenalin olur. Ben bu zamana kadar hiç görmedim 1.6'da da baya oynadım bir kere bile rastlamadım galiba mob kapalı oluyordu ondan. 1.7'de kaldırıldı daha hiç göremem bu sürümde:D[DOUBLEPOST=1395347596,1394385108][/DOUBLEPOST]Bu arada 1.7.2 Mojang sitesinden baktım "Herobrine Removed" yazmıyor.
zaten 1.6 de çıkmazki yalan o

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Herobrine kaldırıldı yazısı çoğu sürümde var sizi kekliyorlar koskoca oyun bi dosyayı kaç sürümdür kaldıramayacak mı ?

Ayrıca şu an keşke öyle olsa eğleniriz diyenlerin %99 ' u dilini yutacak (gerçekten konuşamayacak) , kalp krizi geçirecek veya hayatında uzun süreli etki kalacaktır.

Çocukça öyle heyecanlara kapılmaya çalışmayın ki böyle şeylere inandığınızda bile beyniniz bilinç altında olmasa bile size var gibi gösterebilir :3

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herobrine kaldırıldı yazısı çoğu sürümde var sizi kekliyorlar koskoca oyun bi dosyayı kaç sürümdür kaldıramayacak mı ?

Ayrıca şu an keşke öyle olsa eğleniriz diyenlerin %99 ' u dilini yutacak (gerçekten konuşamayacak) , kalp krizi geçirecek veya hayatında uzun süreli etki kalacaktır.

Çocukça öyle heyecanlara kapılmaya çalışmayın ki böyle şeylere inandığınızda bile beyniniz bilinç altında olmasa bile size var gibi gösterebilir :3
çok doğru drowhake biriside ben herobrine yok diyorum cevaplayıp evet keşke olsa diyor :3