Herobrine Ve Steve

kakaferidun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lann ne güzel tebrikler online oynamak istersen skypem minecraftferidun gel lüten

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen çok başarılı beğendim :)

dangog

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim tebrik ederim.Güzel yapmıssın.Ama dikkatimi bir şey çekti.Sen o herobrine ile steve yapmışsın ama herobrineyi çekerken steve nerdeydi :D .Bana gözlerinin rengini değiştirmissin gibi geldi ama yinede beğendim.

xloudcl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
guzel olmus ama bıraz daha gelıstır super (bıde begensene) :Dasdasdadasdas :D

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
surata ya mushroom bloc(give 100 64 yazınaca gelir) veya vücuda ondan koy.Tişört Turkuaz yün olcak pantalon isr koyu mavi olcak ama yine de güzel

Jasius

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
surata ya mushroom bloc(give 100 64 yazınaca gelir) veya vücuda ondan koy.Tişört Turkuaz yün olcak pantalon isr koyu mavi olcak ama yine de güzel
Senin Düşüncelerinle Benim Düşüncelerim Aynı Değil Olacak Olacak Deme Yani Boşuna Herkezin Zevki Farklı

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Senin Düşüncelerinle Benim Düşüncelerim Aynı Değil Olacak Olacak Deme Yani Boşuna Herkezin Zevki Farklı
adam sadece öneri yapıyor yani adama bağırman gerekmiyor :D Çalışmalar güzel ama başka heykeller yapmanı öneririm herobrine ile steve çok fazla yapılıyor zaten :D

Jasius

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
adam sadece öneri yapıyor yani adama bağırman gerekmiyor :D Çalışmalar güzel ama başka heykeller yapmanı öneririm herobrine ile steve çok fazla yapılıyor zaten :D
Öneri Falan Değil Böyle Olmalı Böyle Olmalı Böyle Konuşanları Sevmiyorum Uyuz Ediyorlar Ve Bağırdığım Falan Yok

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş doğrusubu sen doğru heykel yapcaksan bunu kullancak sen kendi zevkine göre heykelini düzenleyemezsin herşeyin bir kuralı var mesala ben gidiyim stevein tişörtünü yeşil yapıyım sonra birisi bana şu şöyle olcak deyip doğrusunu söylesin ben onu düzeltir ve yeniden yaparım lütfen biraz öz elşetiri yap JaySus Sword

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öneri Falan Değil Böyle Olmalı Böyle Olmalı Böyle Konuşanları Sevmiyorum Uyuz Ediyorlar Ve Bağırdığım Falan Yok
sanki emir veriyoz sana yardım etmeye çalışıyoz bu forumda emir diye bir şey olamaz zaten.Acaba ergen misin sen?Herşeye alınıyon.

MCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahya sen kendin çokmu güzel yapacaktın adam uğraşmış yapmış sanada beğenmek düşer ...