Herobrine, Slenderman ve Steve'nin Hikayesi Bölüm 6 (FİNAL)

Serinin Sonunu Beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 13 86.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[BÖLÜM 6]

Aradan uzun yıllar geçmiştir. Steve, hayatında hiç görmediği şeyler görmüş, öğrenmiş ve onları kullanmıştır. Herobrine ve Slenderman ise, dönüştükleri yaratıklara her gün acıyor ve şehirlerdeki insanları korkutup kendilerini avutuyorlardı. Fakat Slenderman, Herobrine kadar güçlenmiş ve öc alma duygusu fazlalaşmıştır. Her gün Steve'yi ve eski hayatını düşünüyor, çocukları kaçırıp kimsenin bilmediği şeyler yapıyordu. Artık tepesi atıp Herobrine'ı bir köşeye çekti ve aralarında bu konuşmalar geçti:

S.M.- Artık bu kadarı yeter! O alçak herifi öldürmeye gidiyorum. Yaratıkları topla, Minecraft adasına gideceğiz, tamam mı?

H. - Bak, biz güçlüyüz biliyorum, fakat kardeşimi iyi bilirim. Her şeyden tereyağından kıl çeker gibi kurtulur. Bu işi canavarlarla halledemeyiz, kullanabiliriz ama yapmamız gereken bir planın içinde.

S.M.- Seni aptal! Yüzlerce canavar neyine yetmiyor? Bir insanı 10 iskelet bile öldürür!? Kafanı kullanmayı bırak, ne geldiyse onun yüzünden geldi! Ya benle gelirsin ve öc duygunu bir kenara itersin, yada onu düşünüp düşünüp kafayı yersin! KARAR SENİN!?
-------------------------------------------------------------------------------
Steve, yaklaşık 39-40 yaşında olmasına rağmen, iyi vücütlu, atletik ve akıllı birisi'ne dönüşmüştür. Her yaratığı tek hamlede öldürmeyi öğrenmiş ve zayıf noktalarını bulmuştur. Fakat bu ada onu gerçekten sıkmıştır ve gitmeyi planlıyordur. Yeterli odunu aldıktan sonra onları bir gemiye dönüştürmeyi ve öldürdüğü ineklerin derilerini'de yelken yapımında kullanıyordur. Gemisini bitirmesine az vakit, hava birden kararmış ve yaratıklar onun etrafını sarmaya başlamıştır. Hemen koşarak evine girip zırhlarını giydikten sonra kılıcını alıp dışarı çıkan Steve, havada yükselerek gelen kardeşini (Herobrine) ve eski iş arkadaşını (Slenderman) gördükten sonra, etrafındaki canavarları öldürüp yelkenliye atlamıştır.

Yelkenli, birden karaya havalanıp sert biçimde yere çakılır. Steve kılıcını alır ve yukarı kaldırarak şu sözleri söyler:

Ey, yaratıkların efendisi! Ey, korkuların efendisi! Ben bir tek Tanrı'dan korkarım, yiğitçe dövüşün yada beni yaşadığım yere götürün! Yoksa işiniz kötü duruma düşer!

Herobrine ve Slenderman birbirlerine bakar ve ani bir öfkeyle Steveye doğru koşmaktadır. Ona yaklaştıktan sonra birden bir fırtına kopar ve yaşlı adam gökten iner. Bu savaşın sona ereceğini ve kötü tarafın yok olacağını söyler. Sonra ellerini göğe uzatır ve.....

****************************************************************************************
Steve kötü kardeşini ve kötü iş arkadaşını arar fakat bulamaz. Nedeni ise o yaşlı adamın Slenderman'ı ve Herobrine'ı zamandan silmesidir. Artık onlar yoktur ve Steve bir efsane olacaktır
****************************************************************************************
YAZAR VE HİKAYE HAKKINDA DÜŞÜNCELERİ

Arkadaşlar hepinize merhabalar. Ben, bu serinin çok çok devam etmesini isterdim. Fakat, fazla istek olmaması halinde kim olsa bunu yapardı. Ama inanıyorum ki iyi bir sonla sizin kalbinizi kazanmışımdır. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi mesaj atarsanız, bakmaya çalışacağım. İyi günler...

tprk12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mesajlara bak oyunun linkini attım

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bence öyle değilde sonunda Steve maden 1 yaratığı tek hamlede yenebiliyor vede yüzlerce yaratık savaşıcaktı savaşta steveye düşman olarak
1000 Enderman
1000 Creeper
1000 İskelet
1000 Zombi
1000 Örümcek
1000 zombi domuzadam
1000 Balçık
1000 Kızgın Kurt
Steveden olanlar:
1 Enderdragon
10.000 köylü
köylüler birsürü mancınık yapıp kayalar ve tntler atsaydı
bazılarında Zırhlar giyip kılıçlar ile savaşsaydı
Steve Dıa Set ve Dıa kılıç ile enderdragona binip savaşsaydı harika olurdun ünlü olurdun.

Bu arada tahminime göre en az 1 kişi dediklerime uygun bir şekilde hikaye oluşturacak :p

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yav devam etsin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya bence öyle değilde sonunda Steve maden 1 yaratığı tek hamlede yenebiliyor vede yüzlerce yaratık savaşıcaktı savaşta steveye düşman olarak
1000 Enderman
1000 Creeper
1000 İskelet
1000 Zombi
1000 Örümcek
1000 zombi domuzadam
1000 Balçık
1000 Kızgın Kurt
Steveden olanlar:
1 Enderdragon
10.000 köylü
köylüler birsürü mancınık yapıp kayalar ve tntler atsaydı
bazılarında Zırhlar giyip kılıçlar ile savaşsaydı
Steve Dıa Set ve Dıa kılıç ile enderdragona binip savaşsaydı harika olurdun ünlü olurdun.

Bu arada tahminime göre en az 1 kişi dediklerime uygun bir şekilde hikaye oluşturacak :p

Arkadaşım, bu forumda insanlar kendi hikayelerini, düşündüklerini yazıyorlar. Tamam fikrin güzel ama ben burda ünlü olmak için de yazmıyorum ki? Ben burda içimdeki yazma duygusu yüzünden yazıyorum yoksa abartma hikayeleri ben de yazabilirim...

emrecan2323

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abim senin hikayenin devamini yazmayi cok isterim

MultiRawenTakipcisi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bana herobrine cıktı mod yok totem yok =( 2 aydır oynamıyorum =/şimsek çaktırdı öldum 3 zümrüt 23 elmas buldum redston 2 64 lüktü :S bütün elmaslar gitti =(

ömerkagan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya neolursun baska seriler de yap muhtesemsin sen...