Herobrine Sesi (mod Yoktur)

Bu Sizdede Oldumu?

• Kullanılan toplam oy
    85

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herobrinenin sesi var bende herobrine modu var EEEEEEEEEEEEEEE diye yazıyor ghast sesi gibi bir ses çıkıyor :D
Bide ben hiç gözsüz koyunla karşılaşmadım gözsüz köylü bile var ama koyununu görmedim :D

19819812

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Malmısınız Lan Ordaki Koyun O sesler Yakında MAgara Var Onu Diyooo :DDDD

TheVM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır aslında herobrine notchun kardeşi notch ölen kardeşini anmak için oyuna herobrinı koymuş
kesinlikle dogru soluyor ve kaldirilmiş kaldirildiktan sonra kendi kendine kod uretmiş ama yine kaldirilmiş biriaz dsundukten sonra koymuslar ama bu kişiyi gorme sansi imkasiz degil %0.99 ihtimali var ama bazilari ben gördum diye atiyolar

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler buradaki videoda bir kandırmaca var.Ama son resim gerçek gibi.Beyaz gözlü koyun.Bu videoda da var.Acaba bir hata mı yoksa bilerek mi yapılmış ? Koyunun skiniyle de oynanmış olabilir.
İşte video ;
herobrine 1.5.1 , 1.5 , 1.5.2 1.2.5 1.2.4 veya saymadigim bi kaç sürümde görme imkanınız yoktur eyer olsaydı şu an herkes herobrine hakkında konu açardı bu kişiler sadece kandırmak için açıyor 10 yaşındaki abiler bizimle oyun oynuyorlar 1.5.1 deki duydugunuz soundlar sadece oyunu zevklendirmek için sevmediginiz soundlar geldiyse etrafınıza bakın creeper falan duvardan bakıyor size bu bana çok oluyordu abimle oynarken bilem bi garip sesler geliyordu anladıkki bi kaç maden altta zombiler yukari ona dogru bakıyor yani herobrine görme imkanınız sadece modda vardır ve %0.0001 lere inanmayınız 0.0000 göremessiniz bu kesindir ve böyle konular açılmamalı.

ve so resim bende anlamadım ama eski sürüm olması dikkatimi çektti.

ZERO33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine 'nin varlığını sadece Notch bilir ama Notch yok diyor belkide var ama söyleyemiyor !!!! Çünkü oyunu oynayanların çoğu bırakırdı oyunu !!!!

emrecan2323

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lutfen boyle yapmayin arkadasim video cekiodum onume beyaz gozlu bir adam cikti amina koyum dedim kactim lan modsuz kanit yok ama oldu

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler herobrine 1.4.8'de gelen küçük bir güncellemeyle kaldırıldı,Fakat Notch Herobrine %1 olasilikla geri gelecek demişti..
1.5.1 updatinden sonra atlar falan çıktı biliyorsunuz.(Snapshot yani) O zaman da şöyle dedi:..

''Atlar ve Herobrine!!''

Siz açıklayın..