Herobrine oyunu bırakmama neden oldu...

Beatingtoll

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bundan 2-2 buçuk ay önce herzamanki gibi minecraft ı oynuyordum .. akşam olmak üzereydi ve ekinleri toplamak için bahçeme çıktım .. birdenbire çığlık sesi duydum ve çit in arkasında onu gördüm .. bana baktı ve bana saldırmaya başladı bende direkmen oyunu kapattım .. sonra araştırdım meğerse Herobrine mış ... ama şu ilgimi çekti 1 milyonda 1 görülen şeymiş . tabi bundan sonra minecraft ı ve bütün saveleri sildim .. geçen gün okulda tenefüsteyken 2 kişi herobrine hakkında konuşuyordu . gördüğümü söyledim bana inanmadılar güldüler.. vay be böyle şans görülmez

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine modu yüklüdür ama sen farkında değilsindir belki? Yoksa modsuz olarak karşına çıksa bile sana saldırması mümkün değil.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
indirdiğin yer içine koymuş olabilir saveleri sildiğine göre gir bi sorun çıkmaz bende görmüştüm korkma sen :)

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HeroBrine olsa bile çığlık atmaz. Yumrukla saldıran,10 kalbi olan bir mobdur.,Aslında Herobrine elmas bırakan bir mobdur. Nedeni ise elmas bulmanın daha çok kolay olmasıydı. Ama insanlar bunu abarttı.

karasayko

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ömrümü yediniz HEROBRİNE SİZE ZARAR VEREMEZ SİZE DÜNYAYA HİÇBİR ETKİSİ YOK!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilader, enderman görmüşsündür,oyun içi bazı sesler var çığlık v.s olan onlar rast gelmiştir. Yıllardır oynuyorum hiç başıma gelmedi öyle bir olay.

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyunda yoktur.
Çocuk işte hayal kuruyor.Eminim 'Rüyasında HEROBRAYIN görmüştür'
Küçükken anneniz babanız size yalan söylememeniz hakkında terbiye vermediyse kendi kendinizi dizgine vurun.
Evet şimdi dediğimi küçük 10-13 yaşındaki arakdaşlarımız anlamaz.
Ama kısaca şöyle diyim 'HEROBIRAYIN' oyunda yoktur ...

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
bi bitmediniz