Herobrine Olayı

TroJean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Yine Ben
Ben Bu Herobrine Olayını Kafaya Taktım Arkadaş Tüm Bulabilecegim Yerlere Baktım Olmadı 1.4.2 Kurdum Arkadaşla Hamachi Oynuyacaktım 2 Miz Survival bi Map Açtık ilk Başta Nickimi aNixious Yaptım oynadık arkadaşın interneti gitti Map 0 Landı Sonra Buna Bi Şaka Yapıyım Lan Dedim Nickimi Herobrine Yaptım oyuna girdim e ye bastım envantere girdigimde Steve Nin Oldugu Yerde Herobrine Vardı Arkadaşa Sordum Lan Gözlerim Yok Dimi Diye Yok Dedi
Beyler Bence Herobrine Var 1.4.2 Yede Kodlanmış Bu Olayı Gizliyolar Çünkü Satışların Azalmasından Korkuyolar Ama Yinede bu Mobu Koymuşlar Söylenenlere Göre milyonda 1 Çıkıyomuş Tabi Beta Versyonlarda Daha Fazla Çıkıyo

TroJean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Bu Arada Nick Kısmına Notch Falan Yazıncada Oluyo Bunlar Skin Ancak Minecraftı Oynayan Önemli Önemsiz İsimlerinde Skinleri Web Sitesine Ekli Zaten Herobrine de Ekli Yani Oyunda Böyle Bi Mob Var Olma Şansı %25 Artar Bence

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler Yine Ben
Ben Bu Herobrine Olayını Kafaya Taktım Arkadaş Tüm Bulabilecegim Yerlere Baktım Olmadı 1.4.2 Kurdum Arkadaşla Hamachi Oynuyacaktım 2 Miz Survival bi Map Açtık ilk Başta Nickimi aNixious Yaptım oynadık arkadaşın interneti gitti Map 0 Landı Sonra Buna Bi Şaka Yapıyım Lan Dedim Nickimi Herobrine Yaptım oyuna girdim e ye bastım envantere girdigimde Steve Nin Oldugu Yerde Herobrine Vardı Arkadaşa Sordum Lan Gözlerim Yok Dimi Diye Yok Dedi
Beyler Bence Herobrine Var 1.4.2 Yede Kodlanmış Bu Olayı Gizliyolar Çünkü Satışların Azalmasından Korkuyolar Ama Yinede bu Mobu Koymuşlar Söylenenlere Göre milyonda 1 Çıkıyomuş Tabi Beta Versyonlarda Daha Fazla Çıkıyo
hayal gücün çok gelişmiş :D ama olabilirde emin değilim

Minecrafterahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca bilemiyorum ama bende bir mağara keşfetmiştim (adım Nocth)tabelalar felan gördüm You're gonna die! yazıyordu çevirdim Öleceksin! diyordu ayrıca duvarlar torchluydu.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca bilemiyorum ama bende bir mağara keşfetmiştim (adım Nocth)tabelalar felan gördüm You're gonna die! yazıyordu çevirdim Öleceksin! diyordu ayrıca duvarlar torchluydu.
ya sallama! nerenden uyduruosan heralde çok herobline filmi izledin onları söylüyorsun

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
duruon oyunun dosyalarina bakiim

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
korkmaniza gerek yok herobrine yok dosyalari incelendi
bir şey bulunamadı korkmayin onlar skinler

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar tm inanmiodum az önce gördüm yüh amerika bukadarmi bal olur bir chest yaninda tabela seeyou yazio oha ln

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyun kasti ole gördüm indim baktim
mod yok feni force updateledim

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu açıklaması;
Herobrine nickli bir kişi var.Bu kişinin skini Herobrine.Siz onun adından oyuna girerseniz onun skini siz de görünecektir.Notch şeklinde girerseniz Notchs skini ile görürsünüz.Herhangi bir oyuncu adı içinde geçerlidir bu.

Gereksiz Herobrine gördüm diyenlere açıklama;
Hadi bize bir video/resim gösterin.Ya da dur bazı zekiler kendileri yaparlar.En iyisi seed verin, deneyelim.