HeroBRine Nedir

Loadinq55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Hero brine diye bişi varmış bi canavar fln mı nedir ?

bLesS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Canavar Değil Stevenin Ölmüş erkek kardeşi, var olup olmadıgı belli degil :)

Loadinq55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O kadar Kötü mü Yani ? Merak Ediyorum Bi mod Felan Mı yoksa Gerçekten De var mı?

erotksinek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bak oyununu ilk versyonlarında vardi ama sonralarda kaldirildi artik görmen imkansiz gibi bisi her halde mod yükleyerek göre bilirsin

bide nasıl bir şey onuda söyleyeyim:D ama bildiklerimi senin evini yakiyor sandiğindakileri çalıyo seni öldürüyo falan filan işte :D

elifozhan00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tırmanma modula daha güzel

Ekli dosyalar

• Smart+Moving+Mod+Installer.zip
    578.9 KB · Görüntüleme: 90

kureysalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence gerçek çünkü herobrine iki genişlikte tüneller ve piramid yapıyormuş bende snigleplayerdapiramid gormuştum oyunu direk kapattım .d

destroyerburak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir minecraft efsanesidir ve bazıları inanmaz ama O GERÇEK,ama korkulcak bir şey yok zorluk en zorda gezmezsen görme ihtimalin 0 ama ben 1.4.2 indirince ve zorluk zor yapınca onun 100% gerçek olduğunu anladım başıma gelenleri anlatmasam daha iyi insanlar oyunu bırakır ama zorda gezmeni tavsiye etmem gezsende görme ihtimal %00000001 ayrıca 1.3.2 de asla hero ile ilgili bir şey yaşamadım ayrıca 1.4.2 nin diğer adı SCARY UPDATE!

yagdir149

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Hero brine diye bişi varmış bi canavar fln mı nedir ?
herobrine stevın ölmüş kardeşi ama karşılaşma ihtimalin 10.000de bir mod indirip görebilirsin ama tavsiye etmem çünkü psikolojini bozabilir evini yakar seni soyar seninle chatleşir uykudayken gebertir evinin önüne tabela koyar. yani asla tavsiye etmem