Herobrine Meselesi

echo122

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın, Herobrine olayı şu:
1.2'den önce, Notch oyuna biraz korku havası katmak için bir mob eklemeyi düşünmüş.Daha önceden Enderman eklenmişti ama belli ki yeterli olmamış.Sonra bu Herobrine hikayesi çıkartılmış.Yani Mojang'ın kendisi bunu oyuna eklemiş.Yani evet, bir aralar vardı.Etrafa bloklar koyan (Enderman gibi) ve sizi görünce saldıran ve ışınlanabilen basit bir mob.Tabela koyuo koymadığına emin değilim.
Ama bir update ile Herobrine oyundan tamamen silindi.Yani artık yok.Bu kadar basit.Şu an sadece modlarla singleplayer'e, veya pluginlerle serverlere eklenebiliyor.Onun dışında bulunamaz.
En başta ben de emin olmak istemiştim.Bunun için Minecraft'ın kendi klasörüne baktım.Sadece "skin"i kalmıştı.Yani resim gibi bir şey.Ama oyunda bulunamaz, çünkü diğer dosyaları silinmiş durumda.

Yani olay bu...İnsanların forumda "Herobrine gerçek mi?" veya "Herobrine'ı gördüm!!!" diyerek konu açması artık sinirimi bozuyor.Ama umarım bilgilenmişsinizdir...

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
DOĞRU SÖYLÜYORSUN KESİNLİKLE KATILIYORUM AMA HALA OLSA VE ZAMAN ARALIĞIYLA GELSE FENA OLMAZDI
BİRDE BİR SORUM VAR??? GELECEK VERSİONLARDA BİZİM GİBİ İNSANLAR GELEBİLİR Mİ???

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen MinecraftSP oynuyor ve hero'nun skini kalmışsa o zaman o skini sen giyebiiyorsun.

minecocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kesinlikle katılıyorum ama bir şey hariç.o basit bir mob değil.Çünkü çok gıcık bir mob :D iğrenc bir ses cıkarıyor ve tuzaklar yaratıklar koyuyor. ama yinede haklısın :D

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve onu giyebilmen için MinecraftSP'de "Herobrine" yazman yeterli.

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
üstelik "Notch" yaz bak ne çıkıyor :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Hepsini skin search home'den almışsınızdır kesin :D

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle olumsuz. MinecraftSP'de bedava çıkıyor. Katılanlar beğensin :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
YAW KARDESİM BEN O ANLAMDA DEMEDİM Kİ:).BİZDE BİLİYORUZ AMA SEARCH HOME DE 2000İ GEÇKİN SAYFA VAR ONDAN DOLAYI.YANLIŞ ANLAMA.