Herobrine İlkkez İyi Tarafta Güzel Hikaye

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada bi soru sorucam hardcorede oynarsam ödüm patlarmı? :D hardcorede mağaraya girmeyin kabus gibi diyolarda

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biraz öldürünce ordu gibi geliyolarmı peki? :D

emolas12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım süper hikaye yazıyorsun bayıldım ama 2 gündürhikaye yazmanı bekliyorum :(

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devam Ediyorum Hikayeye
alex brine ve steve eve varınca güçleriyle evlerini yeniledlier artık hiçte korkmuyorlardı dışarı çıktılar ve ormanda gezmeye
başladılar bi süre sonra karşılarına aynen herobrineye benzeyen hatta herobrine gibi bir şey çıktı
alex ve steve:bu da kim
brine:ah bilmiyorum!
tanımsız:adi pislik! kendine sen bri emi diyosun sen herobrinesin insanlarlamı arkadaş oldun!sen kötüsün kötüüüüü! bunları öldürmen lazım güç vermen değil
steve:bu neler söylüyo
brine:aaaaahhhh!kafammmmmmm arghhhssssss çocklklarps kçan!
alex ve steve:asla seni burda bırakamayız!
alex ve steve ellerini birleştirip kocaman bi tnt yaparlar ve tanımsız kişiye atarlar
tanımsız:aaaaahhhh!bu acıttı bide size söylemeyi unuttum ben gerçek herobrineyim
brine:ahhhh kafammmmmmmmm
steve eline yanan ok yapar ve herobrinenin kafasına atar herobrine patlayıp havaya uçar
ve aaradaki akıl çelme büyüsü yok olur
brine: ah ucuz atlatttık tşkkr çocuklar
steve:ah bir şey değil
alex:hey burada bende varım :D
steve: :D
brine: :D

3 arkadaş aarkadaş olduklarından çok memnunlardır ...........................................................................................
BRİNENİN HEROBRİNE İLE KARŞILAŞMASIYLA HİKAYENİN İLK SEZONU BİTTİ
2. SEZONUN İLK BÖLÜMÜ YARIN :)

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çok kısa yazıyosun falan demeyin adama.adam çok emek veriyo yazmak için yazması uzun sürer yazıdan belli oluyo bunu zaten sölemiştim bu 2. söleyişim

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. Sezon 1. Bölümle Karşınızdayım :)
alez steve ve brine eve girerler ve çok mutludurlar geceleyin brinenin kafası biraz ağrır ama geçer ve bununda savaşta başından geçen olaylar yüzünden olduğunu aklına getirmiştir brine en sonunda uykuya dalar ve rüyasındaaaaa:
brine:hey ben neredeyim böyle?bedrack larla kapatılmış biryer burası
herobrine:Demek geldin haaaa!
brine:hey sende kimsin çık ortaya!
herobrine:tanımadınmı
brine:ne ne tanıması! n... bi dakika! herobrine snei öldürmemişmiydik biz?
herobrine:beni kolay kolay öldüremezsiniz pislikler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brine içinden:hey bende herobrineyim yani bunu çözebilirim nasıl ölebileceğimi bulabiliirm!
herobrine:hayır yapamazsın!!!
brine:hey nerden duydun beni?
herobrine:ben duyarım bilmiyomusun?!
daha herobrine birneye konuşmaya fırsat vermeden herobrine ortaya çıkar ve elinde büyü basılmış altın kılıçla brineye saldırır
brine:ananı sati...
brinen rüyasından kan ter içinde uyanır ve büyük bir çığlık atar etrafına bakar ve sabah olduğunu görür biraz sakinleşir ve camdan HEROBRİNEYİ GÖRÜR
brine:ananı satim lannnn!
herobrine:sessiz ol pislik seni ait olduğun yere getirmeye geldim
brine:oh hayır nethermi o cehenneme gitmek isteiyorumm!
herobrine:ama gidiceksin
herobrine bi sihirle brineyi dışarı ışınlayıp portal açar ve brineyi portalın içine iter
ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BU BÖLÜM HEYECAN DOLU GEÇTİ BENCE AMA BİDAHAKİ BÖLÜM EN AZ 1 KİŞİ İSTERSE ÖNCEDEN İSTEYENLERDE İSTEYEBİLİR :)

emolas12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi özür bügün yazdığını bilmiodun yeni yazısını görmemişim :D

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devam devam :) Hee birde,arkadaşlar çok teşekkürler.10 beğeniye ulaşmışım.Bu çok az,ama benim için 1 beğeni bile çok önemli :) Çünkü ben hiç o kadar değere sahip biri olamadım.Hadi neyse, devam :) Hee gine kesiyorum.Çünkü yarın teşekkür hediyesi olarak hikayeyi bayabi uzn yazmayı deniyeceğim :)

brine:aaaaaawlklklklklklkl! bu pwlortal çklok kljkıü türkçe çeviri: ( :D ) aaaaaaaaaawllklklklwklwkw! bu portal çok kötü
herobrine:katlanmak zorundasın senin için ayrttım hahahahahhahahahah
brine:ow pislik
sonunda cehenneme girerler ve herobrine yakasından paarlayan bi bıçak çıkartıp brineye saldırdı
brine:otomatik tnt!
herobrine brineye vurammadan yanında tnt patlar ve havaya uçar yere düşer
brine hemen sinirlenir ve
brine:yeter artııııık!!!!!!!! maxsimum güç!
brine anında ateşten yanan elini soktuğunda içinden geçen bişeye dönüştü dokunduğu kişiyide anında yok ediyodu hatta kül ediyordu
herobrine:hey haksızlık bende böyle bir güç yok!nerden aldın bu güçleri
brine:zaten vardı!
herobrine bıçağıyla brineye dalar ve dkunur dokunmaz ölür kül olur
brine:ah ahhhhh! sonunda yeter artık
brine yere düşer ve bayılır
uyanır ve portaldan içeri girer ve sonunda normal dünyada bulur kendini mutlu olur ve devam eder çok kötü bi his vardır içinde ama zamanla geçer sonra devam eder sonra kasabaya gelir ve alex ve stevenin yanına gider ve saat daha erkendir onlar ise uyuyodur brine onları uyandırır ve kalkıp ekinlerini biçerler
brine ise olan biten herşeyi anlatır 3 arkadaş yine mutlu olurlar
steve:vay beeee çok beğendim bu hikayeyi
alex:hayır ebn daha çok beğendim!
hep bir ağızdan: :D :D :D :D :D
Arkadaşlar,fark ettiyseniz her seferinde 3 arkadaş gülüşünce bitiriyorum şarkıyı :)