Herobrine filmi ''Oyuncu ve kameraman alımları''

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese a.s beyler.Bi Herobrine filmi çekmeyi düşünüyorum.Bunun için yaklaşık 5 kişiye ihtiyacım var.
Filmle ilgili işler: Oyuncu-Kameraman. Oyuncunun oynayabilceği karakterler:1.Herobrine 2.Notch 3.Steve.
Kameranın yapabilceği işler: Yalnızca F1 ve F8'e basıp filmi çekiceksiniz.

Oyuncu veya Kameraman olmak için: Meslek: (Oyuncu veya Kameraman)
Rol yeteneği: (Oyuncuysanız)
Herobrine hakkındaki bilgisi?
Oyunu kaç senedir oynuyorsun?

Eğer benle 5 kişi iletişime geçicek olursa hamachi bilgilerini verip filmi çekebiliriz.

(Not: Şu an Youtube'da bir channelım yok. Eğer filme istek olursa açacağım.)

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine,Notch,Steve'yi Yapabilirim Premiumsuz Bedava Oyunu Oynuyorum Adimi Degistirdigimde Karakterde Degisiyor Zaten He Ucunu Yapiyorum Demiyorum Yani Aralarindan Birini Yaparim Sen Sec

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
darkuscu alındın fakat rol yeteneğini söylesen daha iyi olabilirdi, özelden bana yazabilirsin.

Beyler kameraman olarak yanlızca 1 kişi alınacak.Diğer kameraman ben olcağım.

Edit: Flood...

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunu ilk çıktığı andan beri oynuyorum, Oyunculuk yeteneğim yoktur fakat kameramanlığım iyidir Skin yapmayı ve Texture ayarlamayı Hamachi server kurmayı Hamachi serveri bukkite döndürmeyi We ve WG yi ayrıca NOTCHu biliyorum Herobrinenin ASIL hikayesini biliyorum Notchun skinini biliyorum ( Keltoş ve bıyıklı olan onun yalan skini ) İsterseniz Herobrine veya Notch olabilirim, karar sizin

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında MovieMaker Bilgimde vardır isterseniz kameramanda olabilirim CamStudio ve Fraps bilgim çoktur HD kalitede görüntü çekerim.

mahmutemrebaşar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunu cıktından beri biliyorum ve oynuyorum kameraman olamam ama oyunculuğum iyi yardımım dokunabilir

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu ilk çıktığı andan beri oynuyorum, Oyunculuk yeteneğim yoktur fakat kameramanlığım iyidir Skin yapmayı ve Texture ayarlamayı Hamachi server kurmayı Hamachi serveri bukkite döndürmeyi We ve WG yi ayrıca NOTCHu biliyorum Herobrinenin ASIL hikayesini biliyorum Notchun skinini biliyorum ( Keltoş ve bıyıklı olan onun yalan skini ) İsterseniz Herobrine veya Notch olabilirim, karar sizin
Emrehan1233214 seni alabilirim lütfen özelden daha fazla özelliklerini anlat.

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ozlubro Gelen kutunda vardır özelliklerim istediğini sor istediğini cevaplıyım :)

44kemox44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yorum silemedim ondan öyle düzenledim silmeyi bulamadım

tprk12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese a.s beyler.Bi Herobrine filmi çekmeyi düşünüyorum.Bunun için yaklaşık 5 kişiye ihtiyacım var.
Filmle ilgili işler: Oyuncu-Kameraman. Oyuncunun oynayabilceği karakterler:1.Herobrine 2.Notch 3.Steve.
Kameranın yapabilceği işler: Yalnızca F1 ve F8'e basıp filmi çekiceksiniz.

Oyuncu veya Kameraman olmak için: Meslek: (Oyuncu veya Kameraman)
Rol yeteneği: (Oyuncuysanız)
Herobrine hakkındaki bilgisi?
Oyunu kaç senedir oynuyorsun?

Eğer benle 5 kişi iletişime geçicek olursa hamachi bilgilerini verip filmi çekebiliriz.

(Not: Şu an Youtube'da bir channelım yok. Eğer filme istek olursa açacağım.)
ben oyuncu olabilirim minecraft 1.8.1 çıktığından beri oynuyorum