herobirine nedir? onun hakkında uydurduğum hikaye

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobirine(yanlış yazmış olabilirim)bu oyunu yapanın ölü kardeşidir bu oyunu yapan yani Notch bunu oyuna yüklemiştir özellikleri normal oyunun karakteridir yanlız gözleri beyazdır oyunda şöle bi söylenti var.bütün yaratıkları herobirine yapıyo yanlız bu bi söyleyiş oyuncular diyo bide garip bi koşuşu var kollarını falan açıyo Allah'ın salağı nese onu öldüremezsiniz karşılaşma ihtimaliniz var mı yok mu bilemem ben bir milyonda bir dir diye biliyom oyüzden bu konuyla açılmış çoğu foruma çıkmıyo yazdım bu herobirinenin ve stiwe nin hikayesini aklımdan ben uydurdum bana göre şöle oluyo bi herobirine var bi stiwe var bide stiwenin sevgilisi var bunlar helikopterle dünyayı dolaşıyolar helikopter yanıyo stiwe herobirineyi sevmiyohelikopterde 2 parşüt var birini stiwe kendi alıyo birini sevgilisine veriyor sevgilisi okyanusta boğuluyo stiwe kurtuluyo bu adada yaşıyo sonra yaratıklar buluyo sonra bunları ölü abisi onu öldürmek için spawnladığını görüyo ve oyun işte "yanlışım varsa düzeltin"

sadaadas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hikayede sevgilisi parasütü herobrineye verio herobrineninkinin çanta olduğunu bildiği için

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
herobrine bir bugdur beyler gerçek değildir sadece minecraftın alpha versionlarında vardı.

furkan4545

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gerçekçi hayal gücün çok iyi ama herobirine degil herobrine stiw degil steve :D

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
minecraftbağımlısı hikaye güzel ama bir kaç ayrıntıyı atlamışsın ben az önce senin yazdığın hikayeyi buldum:D

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine Dostu o bir skin gerçekte herobrine bir bug.Oyunda canvar olarak yok yani bugdan ibaret.Senin dediğin skin.Ve lütfen SPAM yapma.

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bn herobirineyi oyunda hiç yok biliyorum yok ta sesi var sadece çölde yürürken duymuştum bide mağralarda çok sesi geliyo ama kendisi yok benimki alpha versiyonu hiç herobirine görmedim ama sesni duydum korkmayın ısırmıo:cool:

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bn herobirineyi oyunda hiç yok biliyorum yok ta sesi var sadece çölde yürürken duymuştum bide mağralarda çok sesi geliyo ama kendisi yok benimki alpha versiyonu hiç herobirine görmedim ama sesni duydum korkmayın ısırmıo:cool:

ben zorlu modda gördüm evime kaçtım tabela vardı tabelada kill you yazıyordu o dünyaya bir daha hiç girmedim :surprise:

akıllaı avcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
size iyi haberim var herobirine yi görmek istiyorsanız herobirine modu indirin çığliklar filan var kapıları çalıyorlar çığlıklar çıkıyor
herobirine not bırakıyor evleri patlatabiliyor kendi hayvanları var hepsinin de gözü bembeyaz ve size saldırıyorlar herobirine endrman gibi bi kayboluyor bir çıkıyor kısacası çok korkunç anlar yaşıyosunuz ve uçan zombi ler alev atan zombiler size tavsiyem dağ gibi yerlerin içine ev yapın