Herhangibi Bir Yetki

berkekılıç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepinize Merhaba arkadaşlar Ben berke Bugün yetkili olacağım server için başvuracağım
Adım : Berke
Soyadım: Kılıç
Yaşım : 14 ama 15 yani :) anlayın :D

Rehber İçin :
Oyunculara saygılı dürüst bir şekilde davranırım herkeze elimden gelen yardımı yaparım İnşallah rehber olursam yükselme ihtimalim vardır. :)
Builder İçin :
Builderim siz denersiniz artık Ünüversitede Mimarlık OKumayı DÜşünüyorum İyi bir Tasarımcıyım Serverede iyi bakarım
Admin İçin :
Admin için bişi soylemicem zaten kurucu yardımcısı herkeze yardım eder ama ben item yardımı asla ama asla yapmam bunu bilsin ona göre
Kurucu İçin :
Kurucu için onun şartı değil önemlli olan benim şartımdır eğer beni ezicekse ve oyunculara küfür hakaret edici sözler söylicekse hiç gelmesin bu kurucu işine Para verirmisin diye sorarsanız elimden geleni yaparım net bir rakam veremiyeceğim çünkü belki 50 belkide 100 tl bile verebilirim ama belki 25 belkide 10 bile verebilirim o yüzden Açık bişi yok
BENİ Dinlediğiniz İçin Teşekkür Ederim Bunu Kayde Alacağınızı Umuyorum Eğer 1 Gün Sonra Atıcak varsa lütfen İletişime Geçmesin

SKYPE Adresim
oxygeNoSS
Eğer Bulamassanız
berkefe5959
Deneyin teşekkür ederim :)

aripoyKOYAR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ünüversite bişi BENİ /büyük harfe dikkat/ ve Yetkili olcagım server için başvuruyorum (demişsin olucağını nerden biliyorsun?) lafları duyduktan sonra alıcağımı sanmıyorum :/

TheKordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ünüversite bişi BENİ /büyük harfe dikkat/ ve Yetkili olcagım server için başvuruyorum (demişsin olucağını nerden biliyorsun?) lafları duyduktan sonra alıcağımı sanmıyorum :/
Demek ki serverine alım yapıyorsun :D aripoyKOYAR detected...

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaşını söylemesen ekibe davet edicektim :)