HAYATTA KALMA oyunları önerisi pc

NightDarkness2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an steamda gerçekten güzel oyunlar buluyorum ama ekran kartı istiyor ama unturned güzel gibi oynamayı düşünüyorum gerçekten teşekkürler oyun için
Tamam Unturned Oynarsan Bilgisayara Geçince Beraber Oynıyalım
*Daha Önce Hiç Oynamadım*
şu an indiriyorum tahmini indirme süresi 2.30 dk gelebilcek varsa gelsin seninle oynamayı isterim ^_^

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Cezmi Minecraft yapımcıları oyunu satın almadan oynanmasına bir şey demiyor.Yani ücretsiz sayılabilir.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
çocukken Ramin Bile Ne İşe Yaradığını Bilmiyordum (5Yaş) Ve KralOyun'da Takılıyodum :D
Ben 3 yaşında Age of Empires oynuyordum :([DOUBLEPOST=1429893090,1429893053][/DOUBLEPOST]
Cezmi Minecraft yapımcıları oyunu satın almadan oynanmasına bir şey demiyor.Yani ücretsiz sayılabilir.
Notch:
Oyunu korsan oynayabilirsin ancak bir gün premium al ve üzül...

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Unturned var.İstersen bir göz atabilirsin. [Ücretsiz]
DayZ(70 TL sanırım) veya RigorZ(Bedava) birbirine çok benziyor.Eğer pikselleri sevmiyorum diyorsan bunlar oynayabilirsin.
Ve tabii ki Minecraft.Biliyorsundur zaten. [Ücretsiz/Ücretli]
The Walking Dead var.Buda süper bir oyun.Ücretli fakat internetten korsan olarak indirebilirsin. [Ücretli/Korsan]
H1Z1 ve Rust güzel oyundur.Fakat bunlarda ücretli... [Ücretli]
Bunlara ek olarak Project Zomboid var acaip güzel bir oyun ve bağımlılık yapıyor. Oynamanı tavsiye ederim. şu an Steam'de erken erişim halinde 15 $'a satılmakta.
NOT : Oyun daha alpha aşamasında.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İşlemci İle Tümleşik Bir Ekran Kartı Kullanacağın İçin Bunun Bir APU İşlemci Olmadığına Göre Arkadaşların Önerdiği H1Z1 dir DAYZ Dur Bu Oyunları Oynayamazsın
Hayatta Kalkaktan Kastın Eğer Orman Yaşamı Gibi Birşeyse Küçük Oyun Tarzı Güzel Oyunlar Var Eskiden Gazetelerin Yanında Verilen CD Lerdeki Türlerden Araştırırsan Birçok Seçenek Var Büyük Oyunlardan bir şey Bekleme
Eğer Farklı Tarz Hafif Rpg Türü Bir Oyun Var Önerebileceğim Gayet Zevkli Oyun Açık Dünya Değil Ama Gayet Sarıyor Bir Deneyebilirsin
http://www.mdickie.com/prev_hardtime_beta.htm

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Bunlara ek olarak Project Zomboid var acaip güzel bir oyun ve bağımlılık yapıyor. Oynamanı tavsiye ederim. şu an Steam'de erken erişim halinde 15 $'a satılmakta.
NOT : Oyun daha alpha aşamasında.
Adamın Durumu Sıkışıkmış

NightDarkness2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Unturned yükledim aslında birazcık kasıyor bunu düzeltebilecek bir yol varmı programmı sileyim ?