HayatCraft |RPG Gerçek Hayat | Server | 7/24 | Gel Eğlenceni Yaşa |

jokirc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
axel demişin fikir çalılığı sen kendi serverine bak 2 haftadır white için bekliyorum bir tane açılmış onunda içine et eskicağ senin fikrin dimi axel ve o isimi kullanabilir yasak bir şey mi üstüne üstlük pluginleri sen (kodladıysan laf yok ama) bukkit shot pluginini kullanmak yasak değildir

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
axel demişin fikir çalılığı sen kendi serverine bak 2 haftadır white için bekliyorum bir tane açılmış onunda içine et eskicağ senin fikrin dimi axel ve o isimi kullanabilir yasak bir şey mi üstüne üstlük pluginleri sen (kodladıysan laf yok ama) bukkit shot pluginini kullanmak yasak değildir
Sunucum ile ilgilenmiyorum diye fikir çalıntılığımı yapılyor veyahut sizde hayal gücü diye bir şey yokmu direk herşeyi çalıp yapmaya çalışmışlar yaptıkları mimarilere bak kare kare pluginleri ben kodladımda shot plugini kullanamazmıyız ne demek ? isim kullanmak yasak diye birşeyde demedim ? sadece yüzsüzlüktür bu yazık :| Oyniyan kişiler sunucuya alınmış kendileri bağışcı sahipleri klanları olan kişilerdir yüzsüzlük,hırsızlıktır iyi günler

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server leş iğrenç (buraya yazabildiğim kadar küfür yazmak istiyordum ama olmuyor işte) böyle server olmaz olsun gerçek hayat rpg diye konu açmışsın servere girdim bi kişi rol yapmaya çalışıyor (polis polis polis yazıyor chate yaptığı rol de bu sadece) diğerleri geliyor silahı istediği yere sıkıyor falan biri ordan server zaten pvp yazıyor bu durum karşısında serveri kötüleyince de anama sövüp banlıyor aklı minik yetkili arkadaş serverin en kısa zamanda kapanması ve zarar etmeniz dileğiyle...

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kısa zamanda serverinize güzel bir saldırı düzenlenirde zarara girersiniz inşallah :)

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok kötü rpg mi mmorpg mi faction mu anlamadım zaten build çok kötü rpg server açmak kolay bir şey değildir.

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
söylemek zorunda kaldım ama server çok boktan !! roleplay diye bir şey yok pvp açık heryerde kazmayla vuruyolar öldürüyorlar bırakın silahı adamın tagı sivil geliyor milleti gebertiyor

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Kısaca sistem 0 sadece dandik eklentiler var. Lapis de koyun isterseniz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Sw cidden berbat ötesi kurucu swyi bi rpg bi pvp yapıp duruyodu şimdide tam pvp yaptı adamın rpgden anladığı bu heralden hayatımda gördüğüm en rezil server

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok artık ! Yazıklar olsun bu sunucuda sakın oynamayın.SonVita daki şehir isimlerini, arabaları, sivil-polis vb en ince ayrıntısına kadar her şeyini çalmışlar.Berbat, rezalet, aciz insanlar.RPG diye sunucu açıyorlar ne rpgye uyma kuralı ne bir şey çok rezil.Serverdeki buglardan bahsetmiyorum bile.Hani bu konuya girmek bile zaman kaybı.

Ayrıca şöyle bi taktik yapmışlar sonvitadan başvurusu kabul olmayanları bu sunucuya reklam yaparak çağırıyorlar. @Axel102
kardeş kavala athira falan onlar sonvita ya ozel değil Arma 3 adında bir oyundakı mapde şehirler ona bakarsan SonVita arma 3 deki serverlerden kopya çekmiş??

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
kardeş kavala athira falan onlar sonvita ya ozel değil Arma 3 adında bir oyundakı mapde şehirler ona bakarsan SonVita arma 3 deki serverlerden kopya çekmiş??
Sunucu sahibi kendi açıkladı Özür diledi Özür konusu açtı çaldığı için özür dilediğini söyledikten sonra bu kadar kötü yorumdan sonra teldeyim dua et