Haritaları sunucumuza nasıl yükleyeceğiz ?

southpark78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
mapleri srverı nasıl yükleyeğiz hamachi server bir türlü yapamadım anlatımda bulamadı mvarsa söler msisiniz

elmalikek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server dosyasının içine gir, en üst kısımda world adlı bir klasör olmalı, onun içine appdata'dan minecraft klasörünün içindeki saves'den bir dosya atıyorsun ve map yüklenmiş oluyor. Galiba yanlış hatırlıyorum uzun süredir kurmadım ama doğru olma ihtimali yüksek.

Tuztma

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayır Çok Basit aslında yapman gerek server dosyalarının oldugu yere geliyorsun bi klasör acıyorsun sonra server metin belgesinden o dosyanın ismini yazıyorsun serveri calıstırıyorsun ve oluyor

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu yanlış yere açmışsın yani destek bölümüne yazsan olurdu burada sadece maplar paylaşılır

berkkit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server dosyasına gir world klösürünün içindekileri sil hangi mapı istiyosan o saves klasöründekileri world e at

JeeKi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu gerekli yere taşındı.
Başlık düzeltildi.

pieceofire99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk önce indirdiğin mapı şuraya atcan başlat-çalıştır-%appdata% yazıcan sonra .minecrafta girip saves dosyasını aççcan sonra oraya mapını kopyalıcan(adını world yaplamısın).sonra minecraft server exe nin blunduğu klosörde illa world dosyası olacak.onu sileceksin.saves klasöründeki worldu oraya yapıştıracaksın.Bunu yaptığından sonra oyuna girerken BAD LOGİN. hatasını verirse server protibese gir orada eksik varmı die bak ki eksik olacaktır bende olmuştu :D.

ofyaof

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler bisey sorblrmym? Nasıl kendi serverimde kod yazabilirim olmuyor you don't have PERMİSSİON to use this command diorRRRrrrr

kerim0191

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben NAsıl Konu Açıcam Yardımcı Olurmusunuz YENİYİMDE