HardFactionCraft / Eğlenceli / Lapisli / Alım Var / Süper Map / BU Fırsat Kaçmaz /

ozgursef

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
spawn yakını veya tpa tuzağı yapmadım adam geldi açtım tuzağı geldi ban attı

Slipknott

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakarmısın server oyuncusuyum adım: Marty_Style ve servere girerken internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception die bir hatayla karsılasıyorum parayla mobspawneri almayı düsünüyordum iyki de almamısım giremiorum cunku bunun bir cozum yolu varmı

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serveri Salı Günü Önemli Bakım Yapıcam Sorunlar Giderilecek !

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Köy Derken Köy Tarzı Yani Modern Deil[DOUBLEPOST=1395771311,1395568025][/DOUBLEPOST]Hata Çözüldü Servere Girebilirsiniz

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen bende spawna uzak tuzak yaptım ve tpa tuzağı yapmadım Admin ban attı, ve Bir admin Oyuncuya p1000 set veriyordu gördüm edit setti Göğüslüğü bna geldi p1000 sonra admin tehdit etti geri verdim :p Serverde böyle haksızlık olurmu ! ozgursef sana KATILIYORUM!
Hangi Admin Veriyordu Kim Banladı Verirmisin Ismini ?

tosun81

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Reus08 Sanirim o admin Millete Diabloklar dagititi Biz cektik 3gün geriye alindi 30lvl enchim ! 79 inegim 197 tavugum / 4 Stack derimgitti 11Dia blok um gitti
37 Tane enchli elmam gitti Ve Reus oyuna girdi ''Lan mal Ne millete item dagition yazdim'' Yediremedi Ban attı Nick: tosun55
Teffi banimi açarmisin

DeathFlowHD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Reus08 Sanirim o admin Millete Diabloklar dagititi Biz cektik 3gün geriye alindi 30lvl enchim ! 79 inegim 197 tavugum / 4 Stack derimgitti 11Dia blok um gitti
37 Tane enchli elmam gitti Ve Reus oyuna girdi ''Lan mal Ne millete item dagition yazdim'' Yediremedi Ban attı Nick: tosun55
Teffi banimi açarmisin
Hala serverde oynamak mı istiyosun yani :D

mertes789

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception hata alıyorum yardım edermisin teffi

vfsz58

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
internal exception
io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception
Hatasini aliyorum ne yapmaliyim nickim:NightMare_58