Haramİd Onlİne Epİc Rpg De Zİrve

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar.Öncelikle siz türkiye minecraft oyuncularına böyle bir epic rpg deneyimini sunmaktan çok mutluyuz.Sunucumuz Haziran'da açılması planlanan bir epicrpg sunucudur.Sunucumuza açılışa yakın whitelist alımları olacaktır.
Sunucumuzun ismi Haramid Online olarak planlanıyor.Roller Haramid adlı dünyada geçecek ve Haramid ülkesine sahip olma kavgası içinde olan iki Taraf bulunacak.Taraflar;
-Kahren Sultanlığı
-Hevsel Emirliği
şeklinde ayarlandı.
Haramid Online öyle bir rpg ki forum sayfası anlatmaya yetmez o yüzden oyun hakkında detaylı bilgi için www.mcharamid.tr.gg adresini ziyaret edin ve MUHTEŞEM BİR EPİC RPG DENEYİMİNE HAZIR OLUN! Sayfamıza gelince Haramid foruma katılmayı sakın unutmayın.Açılışa kadar Haramid Forumdan ve Anasayfadaki duyuru Panosundan yenilikleri ve son gelişmeleri takip edebilir oyuna 1-0 önde başlayabilirsiniz.
RPG'ye dair hikayemiz sitede bulunmaktadır.Ben Kurucu Mebusa ve deneyimli Ekip arkadaşlarımla sizleri süper bir PVP dünyasına taşıyacağız. Bizi takip edin !!!
IP: Haramid Forumda bildirilecektir.
2GDSI.png

YigitYesilkaya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılar.[DOUBLEPOST=1368797706,1368797618][/DOUBLEPOST]İsim biraz da özenti olmasaydı Mount And Blade'den ama bunlara takılmak doğru olmaz kalkan eklentisi gerçekten de var mı ?

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Server açıldığında beni etiketle.Hikaye müthiş.:)

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yigit onu sadece fotoğraf olarak ekledim asıl server ismi Haramid Online bilgin olsun
mehmet saol Sitede Haramid Forumu takip edenlere market fiyatı 3tl olan başlangıç paketi verecez gir kaydını yap forumumuza www.mcharamid.tr.gg

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olum bu sw i daha erken aç atın fotosunu bile gordum dayanamicaz kurtarın bizi kotu rpg lerden haramid açılmasını istiyoruz!

Tolga bizi böyle desteklemen çok güzel Bizde elimizden geleni yapıyoruz başka bir konumuz daha var Haramid online geri sayımda seklinde oradanda açılış tarihini verdik sitedende takip edebilirsin sizlere güzel bir oyun keyfi sunacağız ...

furkanisci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
en büyük haramid başka büyük yok
haramid buraya yumruk havaya
yihaaa[DOUBLEPOST=1371068651,1371068585][/DOUBLEPOST]gerçekten açılmasını merakla bekliyorum
kahren sultanlığı
kahren atlısı

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tüm Haramid Online Destekçilerine Teşekkür Ederim Ekibim Adına... Açılış Tarihi Olarak 25 Haziranı Belirtebilirim www.mcharamid.tr.gg den de bizleri takip edebilirsiniz... Foruma kaydınız yapın Whitelist alımlarını özel bir e-posta yada sitemizde açacağımız bir bölümden yapacaksınız

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15 diye belirtmedik bizim haramid online geri sayımda forumda açtığımız konudada belirttik 25 haziran diye rpg sunucularından 4.sayfaya bakabilirsin

Hevsel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizi Desteklemen bile güzel özre gerek yok forumda rpg konusunda 4.sayfaya bakarak orada güncel konularımızı paylasıyoruz bizi ordan da takip edebilirsin.