Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Korhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herobrine sadece modlarda var diyolar ama ben ejderi öldürmeye gittim hani eye of ender e sag tıklarınca ileri doğru gidiyor falan onu kullanarak bi odaya vardım gözleri yerleştirdim arkama baktım odanın arka tarafında demir parmaklık filan var bitiren bilir arkamı dönünce o yok oldu neyse dedim ejderi öldürdüm ondan önce ev yapmıştım öldürdükten sonra geldim yatağınız yok edildi gibisine bir yazı açıklayabilirmisiniz bide nasıl resim ekleneceğini söylerseniz sevinirim forumlarla bek aram yok da :) ve bide herobrine öldürülebilirmi

ömerf

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2012-07-02_17.43.28.png
2012-07-02_17.43.28.png
Herobrineyi ben hiç öldüremedim.Ölse de tekrar tekrar ortaya çıkıyor.Herobrinenin geldiğini anlamak için bazı belirtiler var istersen söyleyebilirim.

Ekli dosyalar

• 2012-07-02_17.43.28.png
    2012-07-02_17.43.28.png
    452.5 KB · Görüntüleme: 293

Korhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ii olur ayrıca bu herobrine asalak bi canlı hiç peşimi bırakmıyo yaw

Korhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
superheman modla alakası yok ben bugünekadar texture pack bile indirmedim bunun olduğunu kanıtlamak için

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine sadece modlarda var diyolar ama ben ejderi öldürmeye gittim hani eye of ender e sag tıklarınca ileri doğru gidiyor falan onu kullanarak bi odaya vardım gözleri yerleştirdim arkama baktım odanın arka tarafında demir parmaklık filan var bitiren bilir arkamı dönünce o yok oldu neyse dedim ejderi öldürdüm ondan önce ev yapmıştım öldürdükten sonra geldim yatağınız yok edildi gibisine bir yazı açıklayabilirmisiniz bide nasıl resim ekleneceğini söylerseniz sevinirim forumlarla bek aram yok da :) ve bide herobrine öldürülebilirmi

İyide bu yeterli bir kanıt değil.

MuZo44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
madem texture bile indirmedin o battle gear modu ney?
ve madem mod bile indirmedin o garip eşya ne? elindeki?

ömerf

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben size mod yükledim gibi şeyler mi söyledim de üstüme geliyorsunuz!!!.Attığım yorum sadece belirtileri söylebilirim anlamındaydı.Resim de herobrinenin nasıl göründüğünü göstermek amacıyla koyuldu!

Josh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben her survival oynadığımda çığlık sesleri duyuyorum ve korkudan oyunu kapatıyorum ve herobrine mod yüklü değil bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edin

Josh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bazende oyunu kapatmıyorum etrafa bakıyorum ve eşyalarımın çoğunun olmadığını fark ediyorum

---CHAOS---

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keşke modsuz olsa mod indirmeden gebertir durudum herobrineciği iyi xp verşyo çünkü :) habide konuyu açan kimseyi kandırma

korkusuz16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mod suz Herobrine olmaz!

Bu arada buda kanıt bence konunun artık kapatılması lazım

Beyler Herobrine'den korkucak bir şey yok bazılarına bakıyorum gerçekten abartıyo olayı arkadaşlarla sw kurduk oynuyoruz Herobrine çıktı bizimkiler yusuf yusuf oldu oyundan çıktı bukadar korkulcak bir şey yok slk slk dolaşıyo sizi izliyo adam gariban evleri soyuyo korkmayın la indirin biz arklarla swde Herobrine oluyoruz swye giren yok kokulacak bir şey yokki oda bi canlı :D

Arkadaş bu yazıyı konuyu açmadan 1 gün önce yazmış. ( [1.2.5] [MOD] Herobrine konusuna)
Ayrıca bu konu 2 temmuz da açılmış kim hortlattı konuyu :) :D

Josh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bende mod yok ve ben 1.6 da oynuyorum

Josh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bazen çığlık sesleri duyuyorum ve ortalıkta küçük piramitler oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...