Hangi Tipte Server Açmalıyım?

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer 16GB dan az RAMin varsa ve bungee cord vesayire anlamıyorsan hubdan uzak durucaksın uslu uslu factions kurucaksın.

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim yorumumu sorarsan:hub server açmalısın yani hem sg hem warz hem oarkur falan olmalı kısacası çekirdek server eyer böylebi server açarsan lütfen team fortress 2 oyunuda yap.:sırıtmak:

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
rpg aç hemen dolar ama rpg bilmiyosan faction warsta (faction wars dediğim survival olcak warplar falan olmıycak) açabilirsin (benim sevdiklerim bunlar ve genelde tutarlar)

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hub açarsan güzel şeyler ekle Saklambaç,Bayrak Kapmaca,Minez,TF2 gibi şeyler ekle.Yoksa ilgi çekmez fazla.
Faction açarsan iyi bir reklamla serveri tutturursun.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soyle; RPG serverlerde belli bir role burunursun. Burundugun bu rolun gecmiste bir hikayesi olmali ve bunun uzerinden bu davranislar icinde hareket etmeli. Mesela Kralsan "ya knk naber" diye konusamazsin. Ikinciside hikayene uygun bir ortamin olmali. Mesela krallik isen bir orta cag temali spawn iyi gider. Rutbelerin fln da bu hikayeye gore olmali. Uzun lafin kisasi serverde olmasi gereken hersey (yetkilerden mapa kadar hersey) kurdugun hikayeye gore omali. Cogu server hikayelere uyum saglayamadigi icin alan degisiyor. RPG cok tutar ama kurup yonetmesi de beceri ister.[DOUBLEPOST=1380891457,1380891271][/DOUBLEPOST]
Onemli olan taraflar degil. Benim krallik RPG serverim var full dolu sorunsuz mutlu mesut oynuyoruz.
O dediklerini biliyorumda sunucuyu verebilir misin?

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Soyle; RPG serverlerde belli bir role burunursun. Burundugun bu rolun gecmiste bir hikayesi olmali ve bunun uzerinden bu davranislar icinde hareket etmeli. Mesela Kralsan "ya knk naber" diye konusamazsin. Ikinciside hikayene uygun bir ortamin olmali. Mesela krallik isen bir orta cag temali spawn iyi gider. Rutbelerin fln da bu hikayeye gore olmali. Uzun lafin kisasi serverde olmasi gereken hersey (yetkilerden mapa kadar hersey) kurdugun hikayeye gore omali. Cogu server hikayelere uyum saglayamadigi icin alan degisiyor. RPG cok tutar ama kurup yonetmesi de beceri ister.[DOUBLEPOST=1380891457,1380891271][/DOUBLEPOST]
Onemli olan taraflar degil. Benim krallik RPG serverim var full dolu sorunsuz mutlu mesut oynuyoruz.
serverinin ipini falan versene

hoty_x

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creative diyen yokmu hic :ağız:

arakain

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Faction sana en faydalı olanı olabilir.[DOUBLEPOST=1381262165,1381262160][/DOUBLEPOST]Faction sana en faydalı olanı olabilir.

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence full survival açma çünkü çok var lapissiz faction aç odun falan olsun hammaddede eskisi gibi :)