Hangi Modpack ?

Sence Hangi Modpack Olsun ?

• Kullanılan toplam oy
    13

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ,
Beni modpacklerden veya modlar ve eklentiler bölümündeki yorumlardan az çok tanıyor olmalısınız.
Tanıyorsanız zaten modpack yaptığımı da bilirsiniz.
Öncelikle size şunları söylemek istiyorum.Modpack'e gelen ilgiden dolayı teşekkür ederim.
şu an yeni bir çalışmaya giriyorum fakat sizlerinde fikrini almak istiyorum.Size sunacağım tarzdaki modpack'Ler şunlar ;
  • FunModpack (fazla anlamam.)
  • Technic Modpack(Önceki gibi.)
  • Survival Plus Modpack(Oyunu fazla etkilemeyen fazla değişik şeyler etkilemeyen türden.)
  • -Hexxit Tarzı-

Jackz06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AMCO mod pack gibi de olsa iyi olur :)

omarsoaresjr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hexxit tarzı, mod packları severim. Fakat survival kurallarına aykırı olmayacak örn: timber mod :odun: Technic bana çok karmaşık geliyor -,-

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 hafta sonu hangi seçim fazla olursa ona göre modpack gelicek -,-

XeolLP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
technic mod pack olsun

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod Packımı Deniye Bİlirsin Survival İçin Karışık Olmayan Sadece Maden ekleyen bir mod pack
https://forum.gamer.com.tr/konu/survival-İçin-eğlenceli-mod-pack-1-5-2.79246/
Durum şöyle ki modpack aramıyorum 1.6.4 üzerinden yeni bir modpack oluştaracağım.Önceki modpack'lerimi bilen arkadaşlar için bir anket düzenledim buna göre hangisi ilgi çekerse o türden bir modpack yapacağım.Eğer Survival seçilirse yarına kadar o zaman senin modpack'inden birkaç şey kapabilirim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Durum şöyle ki modpack aramıyorum 1.6.4 üzerinden yeni bir modpack oluştaracağım.Önceki modpack'lerimi bilen arkadaşlar için bir anket düzenledim buna göre hangisi ilgi çekerse o türden bir modpack yapacağım.Eğer Survival seçilirse yarına kadar o zaman senin modpack'inden birkaç şey kapabilirim.
o zaman Technic yap :D

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
saat 8'den sonra olmak şartıyla fun modsla technic aynı kalırsa 1 hafta daha süre vereceğim modpack'e bilginize.