Hamachi ünlem işareti sorunu!

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Hamachiyi bilgisayarımdan yanlışlıkla sildim. Yeniden yükledim ama biri açıkken yanında hep sarı üçgen içinde ! işareti var. Şimdi kimse açık olmadığından ekran görüntüsü çekmedim. Bilen varsa nedeni nedir? Çözümü var mıdır? Hayırlı bayramlar :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kurduğun ağa 3 ve daha üstü (max 5) kişi girdiği zaman o işeret çıkar ve;
"Biz seni soyalım sende kapasiteni artır ?" der.

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leptop kullanicisimisin Ve Ayrica İşletim Sistemin Ne ?

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Sorunumla Aynidir Büyük İhtimal. Bendede Hamachi Sorun Yaratiyodu. Şimdi Sorunun Çözümü Aslında Çok Basit Hamachiyi Silip Baştan Kuracaksin Hiç Bilgisayari Kapatmicaksin Kurduktan Sonra. Kurduktan Sonra Direk Arkadasinin Kurduğu Servere Gireceksin Ama Önce Hamachi Ağına Bağlan Büyük İhtimal Sorunun Çözülür[DOUBLEPOST=1375944258,1375944194][/DOUBLEPOST]Eğerki Benim Sorunun Aynisiysaki Öyleye Benziyo Servere Her Girmek İstediğinde Hamachiyi Baştan Kurman Gerekiyo. Bu Sadece Hamachi Serverler İçin Geçerli Normal Serverlere Sorunsuz girebilirsin

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Sorunumla Aynidir Büyük İhtimal. Bendede Hamachi Sorun Yaratiyodu. Şimdi Sorunun Çözümü Aslında Çok Basit Hamachiyi Silip Baştan Kuracaksin Hiç Bilgisayari Kapatmicaksin Kurduktan Sonra. Kurduktan Sonra Direk Arkadasinin Kurduğu Servere Gireceksin Ama Önce Hamachi Ağına Bağlan Büyük İhtimal Sorunun Çözülür[DOUBLEPOST=1375944258,1375944194][/DOUBLEPOST]Eğerki Benim Sorunun Aynisiysaki Öyleye Benziyo Servere Her Girmek İstediğinde Hamachiyi Baştan Kurman Gerekiyo. Bu Sadece Hamachi Serverler İçin Geçerli Normal Serverlere Sorunsuz girebilirsin

Zaten yeniden silip yükledim aynı sorun dvm.

E.A v2.0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir şey olmaz ya ağınız dolmak üzere anlamına geliyor tamam konu kilit.çözülmüştür :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternete Wireless ilemi Bağlaniysun Kablo ilemi ? Ve Ayrica İnternet Sembolu Oluyo Ya Sağ Alt Köşede İmleci Onun Üstüne Getirdiğinde Gelen Yaziyi Yazarmisin ?[DOUBLEPOST=1375945438,1375945405][/DOUBLEPOST]
neden logon sovyetler birliği?
Bu İsaret Sadece Sovyetler Birliği Degil Ayni Zamanda Komünizm Anlamina Geliyo

E.A v2.0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnternete Wireless ilemi Bağlaniysun Kablo ilemi ? Ve Ayrica İnternet Sembolu Oluyo Ya Sağ Alt Köşede İmleci Onun Üstüne Getirdiğinde Gelen Yaziyi Yazarmisin ?[DOUBLEPOST=1375945438,1375945405][/DOUBLEPOST]

biliyorum komunist olduğunu da neden bu logoyu kullandın BEN SOSYALİZM İ DESTEKLERİM :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Aslinda Ülkücüyüm :D Cok Eski Bayadir DegistirmedimDE Suan Konu Bu Değil

E.A v2.0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
komunist ve sovyet farkı yıldız neyse ünlem işareti normal ağ doluyor demek ağınızı genişletin demek ACT v2.0 (kinasli) demek istediği buydu

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ağımın ismi
İnternet erişimi

Kablosuz bağlanıyorum.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Eeee. ?!? Sonuç olarak her fidan dalında güzeldir sorun çözüldü ise ? Konu kilitlensin lütfen :)