Hamachi Server Kuramıyorum!!! | YARDIM!!!!!

burak951951

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Hamachili server kurmak istiyordum.Arkadaşımla oynayacaktık ama maalesef kurduğum servere benden başkası giremiyor.Güvenlik Duvarı,Antivirüs kapattım ama olmadı.Yardım ederseniz sevinirim...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hamachi agina baglananlarin sol tarafinda bir nokta olacak onun yesil olmasi lazim onu bir kontrol et

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün ayarlamaları yaptın properties'den? White List'i kapat belki ondandır.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bak ondanda olabilir arkadaslarin senin servera baglanmaya calistigindan nasil bir hatayla karsilasiyorlar yazarsan sana daha iyi yardimci olabiliriz

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Hamachi'siz kurduğum için bilmiyodum saol :sırıtmak: Bence Hamachi'siz kur daha temiz oluyor ve diğerlerinin senin kurduğun Hamachi odasına girmesine gerek kalmıyor, herkes girebiliyor. En temizi böyle. YouTube'de Minecraft Hamachi'siz Server Kurma diye arama yaparsan bulursun. No IP adlı program üzerinden yapılıyor. Ben arada arkadaşımla oynamak için böyle kuruyorum ve Lag sorunu yaşamıyorum. Not: Properties dosyasından Online-Mode'yi ve White-List'i kapat.

burak951951

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cevaplarınız için sagolun ama no-ip adlı programdan yapmaya çalıştım bad login hatası verdi.Hamachi serverin de ayarlarında hiçbir sorun yok ama Can't reach server hatası çıkıyor 2 mizin de kurdugu serverde.

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mutlaka bir yerde hata yapıyosundur. İnternette yazılanları harfi harfine tekrardan yap.

burak951951

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yazılanları harfiyen yapıyorum ama maalesef.[DOUBLEPOST=1378294086,1378211731][/DOUBLEPOST]Yardım edebilecek yokmu?

EnesMC_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güvenlik Duvarını kapattın mı ?

burak951951

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kapattım antivirüs ü bile kapattım ama olmadı.

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet banada aynı hatayı vermişti yeni bir tane yükle eğer hamachide mod falan attıysan sorun çıkabilir yani hamachide oynarken mod kullanma

burak951951

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Modum yok tekrar kurmayı deneyeceğim.. Kanalımı yeni açtım ve hamachiden survival oynamak istiyoruz ortağımla. Kuramazsak 1 tane server kurabilen bir ortak bulup videoya başlayacağız...

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İp'ler doğrumu ikinizdede gircek kişinin ipsini yazması lazım doğru yaptın mı emin ol ona göre ikinizdede minecraft server var mı?