HainPK - Faction Server Yapıyoruz...

hainpk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bildiginiz gibi biz bi reklam vermiştik ve bu reklamı iptal etmek zorunda kaldık çünkü serverimiz bize göre yetersizdi ki oyuncular ve forumda birkaç yorumu da göze alarak uzunca bi süre bakıma tabi tutmaya karar verdik ve türkiyede olmayan ve henüz belkide avrupada parmakla sayılacak kadar az şekilde kullanılan bir işlem yapmayı düşündük.
Nedir bu işlem. Kısacası Server içerisinde bir ekosistem oluşturmak istiyoruz.
Yani ? : Serverde lapis - Hammadde olmayacagı için insanların sıkılmaması ve onları sürükleyici zorlayıcı aynı zamanda iyi zaman geçirebilecekleri yani kısacası servere girdinizde serverin siz oynadıkça sürekli size yeni birşeyler çıkartması diyebiliriz.
Bunun üzerinde çalışmaya başladık oluşturdugumuz birtakım fikirler var tabii ki bunları sizinle paylaşmayacagım. Tabi bu fikirleri oluşturmak için bir haritaya en azından daha sonra geliştirilmeye açık bir haritaya sahip olmamız gerektigini düşünerek birkaç saat uğraşıp ortaya birşeyler çıkartmaya çalıştık tabii ki bu bize yeterli gelmiyor herzaman geliştirmek istiyoruz fakat en azından sistemi oturtmamız için bize şimdilik yeterli olucak. resimleri atayım..

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu yanlış yerde gibi geldi ama neyse.

Öncelikle bana kalırsa başta hiç açmayıp adam akıllı yılbaşında vesaire açsaydınız bu server tutardı.Ayrıca serverin birçok şeyi (ç)alıntı olduğu içinde forumdan çok fazla tepki aldınız.Eğerki en başından açmayıp herşeyi kendiniz yapsaydınız ciddi ciddi iyi bir serverdi bu.Ayrıca yine "yıkıcak","yokedicek" gibi agresif kelimeler kullanırsanız yine çoğu kişiden tepki alacaksınız.Bu serverin eski admini olarak gelişmenizi dört gözle bekliyormuyum...Bilmiyorum açıkcası.

hainpk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu yanlış yerde gibi geldi ama neyse.

Öncelikle bana kalırsa başta hiç açmayıp adam akıllı yılbaşında vesaire açsaydınız bu server tutardı.Ayrıca serverin birçok şeyi (ç)alıntı olduğu içinde forumdan çok fazla tepki aldınız.Eğerki en başından açmayıp herşeyi kendiniz yapsaydınız ciddi ciddi iyi bir serverdi bu.Ayrıca yine "yıkıcak","yokedicek" gibi agresif kelimeler kullanırsanız yine çoğu kişiden tepki alacaksınız.Bu serverin eski admini olarak gelişmenizi dört gözle bekliyormuyum...Bilmiyorum açıkcası.
Dostum bizimde amacımız zaten o tüm o bahsettigin yorumları ortadan kaldırmak onun için uğraşıyoruzya şu eski admin olayını anlamadım onu bilakis özelden bana mesaj atarak anlatırsan sevinirim.

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum bizimde amacımız zaten o tüm o bahsettigin yorumları ortadan kaldırmak onun için uğraşıyoruzya şu eski admin olayını anlamadım onu bilakis özelden bana mesaj atarak anlatırsan sevinirim.
Docbrown diyim gerisi kalsın :)