Hadi Kaynasalım Dal İceri Kendini Tanıt :D

GokhanAy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Gökhan Aydınoğlu Minecraftı 12 yasımdan berri oynarım Fakat Server merver olarak Deil Arkadaşlarla Landan Oynardık :D
Herneyse yaşım 17 Teknik Meslek Lisesine Gidiyorum Açıktan İstanbulda Yaşıyorum Hedefim Bilgisayar muhendisi olmak
Daha Once Bu Server İşleri Felan Kolay Geliyorduda Kendin Kurunca Baya Zorlanyormusuz :D
Burda birilerini Cagırma Yetkili Alma Site php leri Felan her şey Varmış Burayı Bulduguma Sevindim
Fakat Yanlızım :D Tanışalım

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Yasin 15 yaşındayım. 9. sınıf talebesiyim. Hemen Hemen her türlü konuya ilgim var. Minecraft en sevdiğim oyun :D. Yazılım tarzı şeylere bakıp ve öğrenmek gibi bir isteğim var :). Hedefim Bilgisayar Yazılımcılığı nasip olur inş :). Espri seven bir insanım ama aşırı iyi espri yapamam
Tanıştığıma memnun oldum.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Minecraft çıkalı 5 yıl oldu mu be? Olmuş lan oha.
Adım solda
Yaş 15
Meslek öğrenci
Ailesi ile birlikte yaşıyor
Türbanlı severim
Taliplerimi bekliyorum :(

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
4 yıl oldu .ddddd
ben imambaba
yaş 14
buraların kralıyım
Amerikan-İtalyan severim
uza
bonzai içmeyin
Bu forum imamı
O imam olduğu halde bonzai propagandası yapıyor
İmanlı kızlar yerine Hristiyan peşinde koşuyor
İman Power'ı rakı sofrasında ortamı ısıtmak için kullanıyor
Forum imamı kötü
Forum İmamı gibi olmayın :( fdgsdg

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Serkan.
17 yaşındayım.
1.93 boyundayım
87 kiloyum
Gözlerimin rengi siyah
Saçalrımın ki de öyle.
2 yıl MC oynamışlığım var.

Hobilerim:
Yazılım
Anime izlemek
Grafik tasarımı [Cinema 4D felan]
Çizim

Fobilerim:
Araknofobi
Asimetrifobi
Tanatofobi

Forumda yaklaşık 3 yıldır varım. Umarım iyi zaman geçiririz. Hoş geldin.

Son düzenleme:

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Berke 17 yaşındayım bende. 3 senedir falan minecraft oynuyorum. Tabi sürekli oynamıyorum öyle can sıkılınca. Foruma hoşgeldin kardeşim bu arada.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Merhaba hosgeldin, güzel bi foruma denk geldin cünkü burada her cesit insan bulabilirsin.
Mesela animeci( @Kovalski ), yazar çizer grafiker( @Mr_TeneKe (caktırmayın biri tutucaktır :p) ), dolandırıcı ( etiket koyamıyorum kısaca kedilerden uzak dur ), ne amaçla yaptığını hala cözemediğimiz baskasının kimliğine bürünenler ( @hk_7 ), developer ( @Schaffer79 ), web master ( @bgencacat @onuraygntrr @UmmetEmin ) doktorlar ( @BurnerTroll ) dahası ego kasanlar, biricik ufak kardeslerimiz, yasıtlarımız büyüklerimiz birçok kisinin bulunduğu bir ağ, ön yargılı değilsen ve birine kolay kolay güvenmediğin sürece burada basını belaya sokmazsın. Cok iyi ve biraz kisiliksiz insanlarla da tanıstım, birini sever sevmez ona herhangi bir sekilde, ne diyim tölerans gösterme kafan rahat olsun. ^^ İyi forumlar! :şapka: