Crash Hacksiz Survival Games Serveri?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İşte Hile Var Diye Bu Çocuk PVP Ye Düşman Oldu Faction Oynamıyor Kırmızı Çizgiden Sonra Pvp Olan Survivalleri Oynamıyor PVE Güzeldir Bu Arada Gerçekten Öyle Kitleli Sunucu Bulursan Haber Ver Makroda Olmasın Mümkünse :(

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte Hile Var Diye Bu Çocuk PVP Ye Düşman Oldu Faction Oynamıyor Kırmızı Çizgiden Sonra Pvp Olan Survivalleri Oynamıyor PVE Güzeldir Bu Arada Gerçekten Öyle Kitleli Sunucu Bulursan Haber Ver Makroda Olmasın Mümkünse :(
Çok da zor değil aslında. Yöneticilerin işini güzel yapması, raporlarla ilgilenmesi lazım, bu kadar basit aslında böyle bir server.

umut_

En iyi cevaplar
0
Çok da zor değil aslında. Yöneticilerin işini güzel yapması, raporlarla ilgilenmesi lazım, bu kadar basit aslında böyle bir server.
Hmm 7/24 Online Bir Yetkili :(
Crack Sunucularda Yan Hesap Açıp Premium Sunucularda Migrate Hesap Bulup Gelenler Varken Hileleri Nasıl Engelleyebilirsinki Heleki Banlayarak :p

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu kategorinin bu amaçla kullanıldığını hiç sanmıyorum ayrı Minecraft Türk sunucuları dışında kategorilerde sunucu ip-isimi paylaşmak yasaktı sanırım.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 yıldır heçkırım böyle bir server görmedim

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kategorinin bu amaçla kullanıldığını hiç sanmıyorum ayrı Minecraft Türk sunucuları dışında kategorilerde sunucu ip-isimi paylaşmak yasaktı sanırım.
Serverlar hakkında desteğe ihtiyacım var. Bu yüzden buraya açtım

umut_

En iyi cevaplar
0
Sanmıyorum. Her türlü v3let oraya toplanmış. "Sew" arayanı "qnq" arayanı bol. Makro desen herkes makro
Hiçbir Sunucuda Görmediğim Özellikler Son Oyuncuda Var Çok Doğru Söylüyorsun :D
" Sew Aranır "
" Kıızım Team Olan "
" Team Olacak Varmı 7 Kişiyiz 8. Ye Gelin "
" * "
" * * "
" Video Çekiyorum Öldürmeyin Öldüren * "
" Hile Açana Bende Hile Açarım * "
* Olan Yerler Küfürdür :(

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen de o durumdasin belli;( Ben de uzgunum ve yakiniyorum hilecilerin olmasindan. Olsun ama.bosver haramdir , ben kullanmam hakkim olacagina hakkimda olsun...

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

umut_

En iyi cevaplar
0
Sen de o durumdasin belli;( Ben de uzgunum ve yakiniyorum hilecilerin olmasindan. Olsun ama.bosver haramdir , ben kullanmam hakkim olacagina hakkimda olsun...

Geçen Sadece 15 Dk @rayandu06 Öğretti Denedim Kendisi Hile Olanlar Bile Hileyi Kapat Diye Sövüyor Nasıl Bir Kitle Bilmiyorum Sildim Zatende Hilesi Kötü Olan Hileyi Kıskanıyor Gibi Çok Tuhaf Bir Kitle :(

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sanmıyorum. Her türlü v3let oraya toplanmış. "Sew" arayanı "qnq" arayanı bol. Makro desen herkes makro
Makro degil canim , hepsi hile. Diger sew qnq konularina ben de katilmakla beraber hemen ban yok ilk kullanana ;(

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbir Sunucuda Görmediğim Özellikler Son Oyuncuda Var Çok Doğru Söylüyorsun :D
" Sew Aranır "
" Kıızım Team Olan "
" Team Olacak Varmı 7 Kişiyiz 8. Ye Gelin "
" * "
" * * "
" Video Çekiyorum Öldürmeyin Öldüren * "
" Hile Açana Bende Hile Açarım * "
* Olan Yerler Küfürdür :(
Tek harflik küfür :D Dediklerin doğru. Aynılarını her servera girişte görüyorum. Bide sahte LeafLookRS'ler IsmetRG'ler DoctorBurak'lar yok mu..[DOUBLEPOST=1436905632,1436905581][/DOUBLEPOST]
Makro degil canim , hepsi hile. Diger sew qnq konularina ben de katilmakla beraber hemen ban yok ilk kullanana ;(

Hile olayı son oyuncuda yok. Adamlar kendi launcherlerini yapmışlar. Hackle giremiyor kimse. Ama ona da bir çözüm bulmuşlardır gerçi :D[DOUBLEPOST=1436905734][/DOUBLEPOST]Az önce UnioCraft'ta bir adam speedi 10'a almış KillAura radius'u 32 yapmış. Adam bana 10km öteden vuruyor. 10 KM'lik farkı da Flash gibi koşarak 2 saniyede kapatıyor. Zar zor adamı alıyorum. Sonra "hacker o ç" deyip oyundan çıkıyor. Başka bir sefer karşıma geliyor "Sen hack olan adam değil misin" diyorum gülücük atıyor. Nasıl olsa banlanmayacağını biliyor tabii. Bu her serverda böyle.