Gta V Inceleme

Argos

bre!, behey!, hey!
En iyi cevaplar
0

Herkesin bildiği gibi trailer 2 Kasım'da yayınlandı. Şimdi trailerın incelemesini yapacağız. Karakterler, şehir, araçlar hakkında bilgi edinmeye çalışacağız. Hadi başlayalım!
Karakterimizin trailer boyunca söylediği şeylerin Türkçe'si şunlar: Neden buraya taşındım? Mevsimden olabilir mi? Hayır çocuklarım var, beladan uzak olmak ve iyi bir aile babası olmak istiyorum. Buradan iyi bir ev aldım çünkü çocuklarımı en kaliteli şekilde yetiştirmek istiyorum.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fazla gerçekci adam öldüremem :/

Argos

bre!, behey!, hey!
En iyi cevaplar
0
:) güzel olacağından şüphem yok :)

LyconTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Gta Vice City çıktığındada çok sevindik :D unutmayın RockStars Oyun yapınca insanı sevindiriyo.Ama oyun ciddi derecede iyi olacak gibi gözüktüğü için ayarları düşürüp oynamak bile bazıları için zor olacak :D

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw ben neden GTA sevmiyorum aslında bakınca çok da güzel oyun ama neden sevmiyorum acaba?

LyconTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw ben neden GTA sevmiyorum aslında bakınca çok da güzel oyun ama neden sevmiyorum acaba?
Sana hitap etmiyodur kardeş.Örnek Skyrim oyun çok güzel ama adam diyoki ''ben daha çok Campaing'li oyunlar severim serbest takılmalı değil'' kişiden kişiye değişir.

Argos

bre!, behey!, hey!
En iyi cevaplar
0
Sana hitap etmiyodur kardeş.Örnek Skyrim oyun çok güzel ama adam diyoki ''ben daha çok Campaing'li oyunlar severim serbest takılmalı değil'' kişiden kişiye değişir.

Arkadaşa katılıyorum :) insandan insana değişir bak mesala ben knight metin2 s4 sevmiyorum olabilir her oyunu sevecek olursan işin var demektir :)

Coolhands11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resimlere bakınca içim şenlendi.Yüksek gereksinimden dolayı oynayamamda şimdi :cool: